Priemerná relácia. Moje hodnotenie relácie: 65%(31.12.2017)

• xylofonka

Kéž by člověk mohl hlasovat víckrát a vyodpadovat takové příšernosti do hlubin zapomnění.(25.7.2015)

Prý je v televizi málo srandy. Deficit se rozhodl dohnat tv Barrandov porcí nových scének a osvědčenýcj písniček. Dobrý tah je to v tom, že se jedná o návrat umělců, kteří nějak sešli z očí i z mysli. Není totiž třeba dívat se pořád na stejné a omleté ksichty. Uvádění se zhostila trojice Pogodová-Skrúcaný-Kavalčík. První dva jmenovaní v pohodě. Problém nastal s Kavalčíkem, který zde byl samozřejmě za trolla Rudu z Ostravy. Tím došlo k devalvaci poměrně zábavně koncipovaného večera, ve kterém nikdo nepřebýval. Nevadil mně nikdo. Hůlka dobře zazpíval, Pilarová s Březinovou byly neméně dobré. To byla hudební čísla. Nyní ke scénkám. Konečně si dal někdo práci stvořit nějaké scénky. Netahá se pořád dokola z archivu, jak bývá posledních několik let na jiných tv stanicích zvykem. I když scénky nebyly nijak extra vtipné, přece jen byly poměrně pestré v tématech. Parodovaly se klasické pohádky, ke slovu se dostal i Praotec Čech, jenž byl zbaven mýtů, nešvary levné plastické chirurgie i její možná rizika i včelařství. Objevili se herci, kteří tak nějak zmizeli z tv obrazovek - Sypal, Hudečková, Carda, Vyskočil, Jirák, Bittnerová aj. Díky této jakési neotřelosti se zábavný večer stal průměrně zábavným, ale pořád to byl schopný únik před ještě mnohem horšími pořady, které souběžně vysílala konkurence. Návrat scének a písniček to nebyl v nejlepší formě, ale ukázalo se, že když se chce, je na srandu v televizi zaděláno. Minimálně na tv Barrandov a s režisérem Jakubem Wehrenbergem je v tomhle ohledu vystaráno a postaráno v přijatelné úrovni. 50%(23.5.2015)

• onden85

Většinou vyhaslé hvězdy, snaha přiblížit se Televarieté (jenže to byla jiná doba jiní kabrňáci). Přesto věřím, že sledovanost bude (u starších a z nostalgie). Mám rád S. Pogodovou jako komičku, ale tady je vyloženě znát, že je do té nucené srandy hihi haha uvrtána jen pro prachy.(6.6.2015)

• tuntavala

Vyprodej.(10.10.2016)