Sousedi 2

Neighbors 2: Sorority Rising

Susedia na odstrel 2

Komedie

USA, 2016, 92 min

Ještě šílenější, zhulenější, ožralejší a nebezpečnější je tahle parta holek je než Delta Psí. Podobná věc tu už byla s 22 Jump Street, kdy dvojka prostě těžce válcuje jedničku. Navíc tvůrcům se tady povedlo rozehrát tři dějové line, a ve všech třech případech, ani jedna strana nepůsobí jako ta špatná, takže divák tak nějak fandí všem. Jo a Chloë byla naprosto vynikající, tyhle role zlobivých holek, ji prostě sednou. Musím začít víc koukat na její filmy. Rogen zkouší rapovat a vytáhne to svoje nářadí......né nemyslím přirození, myslím to že je žid, to bylo výborný. Tenhle film je ideální na léto, vypnout mozek a užívat si film,. Pokuď od tohohle filmu očekáváte Turinského koně a nebo přemítaní nad životem, tak tady to fakt nenajdete, ironie že někteří diváci to asi fakt čekali. Takže bomba komedie.(15.5.2016)

• Praxis

O pár fekálních fórků horší než předchozí díl. Dvojka trpí klasickými neduhy - všechno větší, všeho více a prostě víc namachrovaně. Zároveň víte, jak to skončí - všichni si padnou kolem krku a bude to OK. Neříkám, že jsem se neusmál, pár momentů bylo vážně hodně WTF vtipných, ale většinou jsem si klepal na čelo a říkal si - AHA? 50%(24.1.2017)

• claudel

Divím se sám sobě a nejsem s to si vysvětlit, proč jsem se díval na dvojku, když mě jednička tak strašně zklamala a nelíbila se mi. Asi jsem chtěl vypnout a pustit si totální blbost na odreagování. Je to v podstatě tatáž písnička, ale férově musím přiznat, že o nějaký ten chlup je dvojka povedenější než jednička. Největší zklamání představuje počet ani ne minut ale vteřin, během nichž se na scéně objeví Selena Gomez. Trojka už snad nebude...(16.10.2016)

Klasická dvojka, o něco slabší sranda a story na stejný brdo. Pár gagů debiláckýho humoru (jak to mám rád) zaboduje, Rogen-Efron baví, ale patosu bylo moc, rozhovory pipek jsem moc nedával a hlavně - slova "sexist" a toho č*ráckýho podtónu silných nezávislých žen ruku v ruce se současnou přeháněnou LGBT propagandou... tu bylo trochu příliš.(12.3.2017)

Přes pár solidních fórků, úrovně Jedničky nedosahuje. Máme zde samozřejmě ještě více postav než minule, ale holky prostě takovej bugr jako chlapi nedělají. Navíc mě tohle pokračování přišlo spíše vychtěné, nesedlo mě že z postavy Dave Franca udělali homosexuála. Chtělo to podstatně více scén pro duo Seth/Zac. 50%(30.8.2016)

• Rose Byrne