Sousedi 2

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2016, 92 min

• venison

První "Sousedi" se mi příliš nelíbili.. Nejsem zrovna fandou Zaca Efrona, tak jsem si naivně myslela, že výměnou "hlavního padoucha" za Chloë Grace Moretz se úroveň trošku pozvedne. Moje očekávání však naplněno nebylo a hromada trapného a vulgárního humoru, nesmyslný scénář, hluchá místa a stupidní zábava zůstala zachována.. Musím podotknout, že Seth Roghen mi ve filmech většinou nevadí.. Takhle si zábavu moc nepředstavuji - spíše mě to otravovalo a nudilo..(22.10.2016)

Ale hej celkom to ušlo. Viac menej je to iba vytuningovaná jednotka, ale bavil som sa celkom aj pri tomto. Niektoré scény sú samozrejme trápne, ale to už je klasika u Rogena. Na druhu stranu ma ten týpek vždycky niečim zabaví a aj tento krát som sa moc pri ňom nenudil. Na druhu stranu sa k nemu pridá aj (poslednú dobu) celkom v pohode Efron, k tomu si prirátajte Beastie Boys a ich Sabotage, ktorá skvelo pasuje aj tu, nie len v Star Treku. Stručne a jasne, Susedia na odstrel 2 sú rovnaká blbina ako prvý diel, ale čo by ste chceli od Rogane a Goldberga ? 70% - 3*(4.10.2016)

• Fr

,,UDĚLÁME JIM TO, CO UMĚJ DOSPĚLÍ NEJLÍP – PŘEKAZÍME JIM ZÁBAVU!“… /// Mac a Kelly mají nový sousedy – týnejdžerský žáby, co založily pařící sesterstvo. Sousedská válka může začít… V mým věku mě už krvavý tampóny naházený do vobejváku nerozesmějou. Jedná se o přehlídku nechutností, trapáren, kreténskýho chování či skutků hodnejch Darwinovy ceny. Vlastně jsem nic jinýho ani neměl čekat. Bejt puberťák… tak se vobejmu s vostatníma puberťákama, páč bysme (asi?) cákali blahem. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Parchanti mě vždycky rozpláčou (miminka i puberťáci). 2.) Místo plyšáka dáváme faganovi umělýho ptáka (na hraní debile… ty vole ty seš drsnej…). 3.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(9.12.2016)

Kupodivu mnohem lepší, než jednička. Tentokrát to není žádná familierní komedie, ale správný nekompromisní nářez. K dokonalosti tomu samozřejmě něco chybí, ale s kamarády se u toho budete bavit. Co mě ale dokonale sralo, je výběr ženského osazenstva. Selenu tam dají na 3 vteřiny a zbytek odehraje bloncka (ta se mi líbí), černoška (proti ní nic nemám) a hnusná tlustá kráva. To jako i v tom Hollywoodu musíte plnit nějaké kvóty proti diskriminaci? Nám se tu takové ženské prostě nelíbí!(19.5.2016)

Od prvního dílu jde vidět značný pkles. Zatím co si první díl držel svoji kvalitu, tady to držela na pomyslné hranici trapnosti jen Choe, která svou roli vzala dobře, ale není to něco co by oslnilo, ale alespon někdo uměl film udržet. Toto pokračování nebylo nutné, ale alespon stravitelné. ( 22.8.16/MAC )(22.8.2016)