Epizoda 3 (S01E03) (epizoda)

Drama / Komedie

Itálie / Francie / Španělsko / USA, 2016, 50 min

Spencera trápí velký hřích. Zášť ovládá jeho duši. Skutečně svým přístupem prudí. Ostatní jedou taky ve smrtelných hříších a evidentně jim to nevadí. Tohle byl odpočinkový mezidíl. 80%.(5.11.2016)

Ja mám naopak zato, že v tejto časti sa pomaly vyjasňuje Piov plán, avšak - ako to je typické pre náboženstvo - treba sa zamýšľať do hĺbky nad významom každej vety. Tu sa mi to javí snáď v každej scéne.(13.12.2016)

Třetímu dílu chybí divoké a drsné finále prvních dvou. Přesto velmi dobré, skvělé kamerové záběry i fantastický Law, který si roli užívá.(22.1.2017)

Z hlavnej úlohy začínam mať rovnaké pocity ako som pociťoval pri Escobarovi v seriáli Narcos. Zo začiatku mi prišlo jeho zlo a temnota veľmi sympatická, ale postupne som ho začínal nenávidieť. Pius XIII je plný nenávisti a dotyčný blízki mu to jasne dávajú najavo. Jeho plán je znovu obnoviť pomaličky chátrajúcu slávu Cirkvi, tak ako to robili jeho predchodcovia počas stredoveku. A to šíriť strach medzi plebejcami. No je iná doba a dneska to už tak jednoducho nepôjde.(10.11.2016)