Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Voiellovy vytrvalé plány na diskreditaci papeže přetrvávají. Lenny se ovšem projeví jako mnohem protřelejší politik. Voiella upozorní, že zná všechna jeho tajemství a nenechá se jím vydírat. Voiello dochází k hlubokému přehodnocení svého chování a prosí papeže o odpuštění. Lenny mezitím tráví svůj volný čas ve společnosti přítele z dětství Dussoliera a rozmýšlí svou první promluvu ke kardinálům. Svým dlouho očekávaným projevem plánuje vyvolat revoluci v koncepci katolické víry. To se mu podaří, když se k tomu konečně odhodlá… (Česká televize)

(více)

Recenze (9)

pichta 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dej sa vlečieee...Flashbacky odkrývajú pozadie jeho správania. Pápež sa prehlásil za silnejšieho politika ako je Vojelo, ktorý na neho chystal hnusnú búdu...To sa mi rátalo ako mu to vytmavil. Oživenie nastalo hudbou I am sexy od LMFAO no a potom veľká prča, keď Vojelo musel bozkávať nohy pápeža. Zjavne si to vychutnal. Postupne a dejovo veľmi pomaly to ide dopredu. ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Od tejto chvíle slovo kompromis zmizne z nášho slovníčka. Keď sa Ježiš nechal pribiť na kríž, tiež nerobil kompromisy." Na pápeža sa chystá mediálna poprava a on si, ako každý pápež pred ním, potrebuje ešte naposledy užiť slobodu. K tomu pár flashbackov. Už to nie je tá pecka, ako v prvých dvoch dieloch, konzistentná atmosféra a Jude Law to na 80% sami nevytiahnu. Každopádne, konečne skočil. Modrí vedia. ()

Reklama

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ide o skvelú časť ktorá má v sebe toľko odhalení, že by to mohlo byť pokojne aj finále série, ale nie je. Pokusy o škandál s Pápežom nevyšli. Minulosť má čistú a ani zvádzanie Esther sa nevydarilo a keďže sa celá blamáž veľmi rýchlo odhalila.. Pápež zúri. ()

ghatos 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na začátku se to trochu topilo samo v sobě. Ony ty flashbacky tady úplně dobře nefungují (zatím). Když se to však zaměří na otázky víry či související politiku, tak je to jiná káva (tolerance a kompromis z Vatikánu odešli...kéž by to byla realita). 83%. ()

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Fiktivní Pius XIII. v tiáře - tak to se Sorrentinovi fakt povedlo : 5 * a 89 % .Tu skutečnou trojkorunu přestal používat už Jan XXIII. /v úřadu 1958-1963/ a jeho nástupce Pavel VI. /1963-1978/ ji už r. 1965 prodal do muzea do USA. Mimochodem tento katolický papež už v r. 1964 (tj. 910 let od Velkého rozkolu z r. 1054) začal usmiřování s pravoslavím, hlavně s Ekumenickým patriarchátem v Konstantinopoli=Istanbulu, v jehož čele tehdy byl patriarcha Athenagoras . ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama