Epizoda 6 (E06) (epizoda)

Itálie / Francie / Španělsko / USA, 2016, 50 min

Skvělý duel papeže s italským ministrem i další pohledy na Pia. Povedený díl.(27.1.2017)

"Nemôžeme mu to vyčítať. Biblia nie je ľahké čítanie." Po troch slabších dieloch znova slušná prácička, ale nie až tak, ako prvé dve časti. Pápež je veľmi silný v preslovoch, čo opäť dokazuje aj v 6. epizóde, konkrétne na pokeci s politikom. A k tomu erotika.(26.12.2018)

Politika podaná tak, že baví a bude vás bavit. Fungování moci a (světe div se!) dodržování určitých zásad je vnímáno v postmoderním světě (bohužel) dost laxně. Co když někdo jde za svým a peníze nejsou hlavní motor...? 85%.(15.11.2016)

Pre mňa zatiaľ najlepšia časť.. Z kamaráta Pápeža, kňaza Dussoliera sa nakoniec vykľulo pekne zvrhlé prasa ktoré si to rozdáva zo ženskými ale rovnako mu nevadí keď mu anál prečistí nejaký chlap ako kominár. Bol to riadny šok. Najlepšia scénka v tejto časti a asi aj celého seriálu bola komfrontácia medzi pápežom a ministrom. Kontrovali si ako blázni. Treba vidieť.(2.12.2016)

"Vaše Svatost, kdo opravdu jste?" To je presne tá otázka, ktorú si pri sledovaní tohoto na prvý pohľad samolúbeho pápeža musíme položiť. Je to svätý vizionár alebo len traumami z detstva poznačený človek, vládnuci neobmedzenou mocou.(19.1.2017)