Epizoda 7 (E07) (epizoda)

Itálie / Francie / Španělsko / USA, 2016, 50 min

Pekne drsná koncovka. Začína to vyzerať trochu ako Narcos.(28.12.2018)

Stále dobré. Tentokrát temnější atmosféra, papež si uvědomuje své chyby a působí to lehce melancholicky.(29.1.2017)

Pápežov kamarát, biskup Andrew sa rozhodol, že po smrti svojho homosexuálneho priateľa Sanchéza, sa vráti späť do Hondurasu. Nikdy som túto postavu nemal rád, už na pohľad ide o zvrhlú osobnosť ktorá presne reprezentuje to všetko nechutné, temné, cirkevné. Po návrate domov sa dozvedáme, že dievča s ktorou mal v predošlých častiach pomer je v skutočnosti manželka najväčšieho narkobaróna v okolí. Takže o srandu v tejto časti je určite postarané.(27.12.2016)

Stále tvrdohlavý pápež. Postupne prichádza o blízkych, ktorí sú ničení jeho stratégiou...stratégiou, ktorá sa akosi nevie rozbehnúť. Nevlastný brat - Dusolier ma problém s narkobaronom. Pretiahol jeho ženu a teraz si to vypije? Vypil a zaplatil najväčšiu daň. Pápež chce položiť funkciu? Nový pápež sa už teší... Zase tie podobenstva...(6.9.2019)

Krize dolehla na mladého papeže. Spiklenci rozehráli svou hru. Vedlejší postava kamaráda z dětství nebyla samoúčelná. Ukázala, že popření jakýkoliv zásad + ovládnutí duše dekadencí a zhýralostí vede...do Hondurasu. 84%.(22.11.2016)