Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lenny požádá Gutierreze, aby se stal jeho osobním sekretářem, a pak vypoví Kuwella na Aljašku. Lenny posílá sestru Mary do Afriky, aby nastoupila na místo sestry Antonie. Jakmile se Lenny dozví, že jednou bude připadat v úvahu pro svatořečení, souhlasí, že stráví Vánoce v Guatemale mezi nemocnými. Na poslední chvíli se ale rozhodne, že bude čelit svým démonům, a místo toho zamíří do Benátek. V Bazilice svatého Marka pronese kázání, které zapůsobí na zástup přítomných i na kardinály. Poté se mladý papež zhroutí a jeho budoucnost zůstane nejistá. (Filmbox)

(více)

Recenze (8)

Ozzy2 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak konečně konec.Začalo to úplně jinak, než skončilo.Kde se stala ta proměna jsem nějak nepostřehl.Začala z toho bejt totální kravina a jestli bude ještě druhá řada, tak už beze mě.Na tyhle prázdný bláboly jsem moc velký ateista. ()

ghatos 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dojezd, ve kterém bylo smíření s rozporuplností papeže. Dichotomie lidské bytosti aneb láska je to nejsilnější. Zaujala mě rada papežů: "Věř hlavně v sebe sama.". 84%. ()

Reklama

jefff 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdo čekal skandální finále, bude zklamán. Papež prostě doplul do konce bez výraznější pointy. Zajímavý díl, ale původní náboj se mi v posledních dílech trochu ztrácel. ()

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Záver seriálu Bol ok... No posledné 2 epizódy mi prišli až priveľmi rozťahané. Stratila sa surrealistická a ART vložka ktorá ma na tom tak zaujala. Záver prekvapil akurát tým, že pápež skončil tak ako väčšina svätých alebo vysvätených, pre mňa to bol celkom šok, lebo dej sa vôbec neuberal tým smerom. Musím pochváliť posledný záber. Ten bol najkrajší s celého seriálu vôbec. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama