Epizoda 10 (S01E10) (epizoda)

Drama / Komedie

Itálie / Francie / Španělsko / USA, 2016, 50 min

Záver seriálu Bol ok... No posledné 2 epizódy mi prišli až priveľmi rozťahané. Stratila sa surrealistická a ART vložka ktorá ma na tom tak zaujala. Záver prekvapil akurát tým, že pápež skončil tak ako väčšina svätých alebo vysvätených, pre mňa to bol celkom šok, lebo dej sa vôbec neuberal tým smerom. Musím pochváliť posledný záber. Ten bol najkrajší s celého seriálu vôbec.(23.1.2017)

Kdo čekal skandální finále, bude zklamán. Papež prostě doplul do konce bez výraznější pointy. Zajímavý díl, ale původní náboj se mi v posledních dílech trochu ztrácel.(2.2.2017)

Záver prvej série nie je žiadne veľké predstavenie. Ja sám som čakal veľké finále no nestalo sa ale každopádne sa teším na ďalšiu sériu.(21.2.2017)

Dojezd, ve kterém bylo smíření s rozporuplností papeže. Dichotomie lidské bytosti aneb láska je to nejsilnější. Zaujala mě rada papežů: "Věř hlavně v sebe sama.". 84%.(27.11.2016)