poster

Berettův ostrov

 • USA

  Beretta's Island

Akční / Dobrodružný / Krimi

USA, 1994, 97 min

Režie:

Michael Preece

Scénář:

Franco Columbu

Kamera:

Massimo Zeri

Producenti:

Franco Columbu
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • Mark1983
  odpad!

  Vzpomínám si,že tenhle film jsem viděl kdysi na videu jako školák a ani tehdy mě to vůbec nezaujalo. Navíc mě i zklamalo jako školáka,že Schwarzenegger v tom filmu má tak malou roli,že je téměř těžko postřehnutelný,a místo něj tam běhá neznámý akční hrdina,který mě absolutně nezaujmul.(16.12.2014)

 • choze
  odpad!

  Za jménem Franco Columbu, na které jste mohli narazit v titulcích Jacka Slatera IV v POSLEDNÍM AKČNÍM HRDINOVI, se skrývá pidikulturista, Stallonův trenér na RAMBO II a Arnoldův kámoš z fitka a svatební svědek, který jednoho krásného dne zatoužil také si vyzkoušet roli akčního hrdiny. Že neumí hrát bych mu odpustil, ale že je nejmenší na place, vypadá krajně přiteplale a neumí ani přesvědčivě držet pistoli nebo běhat, to už je horší. Stejně tak bych byl ochoten přejít Columbův naivní a dementní scénář s ještě naivnějšími a dementnějšími dialogy, které silně působí improvizovaným dojmem (neustálé opakování vět), a vložkami z posilovny (v jedné se asi na 3 minuty objeví Arnold a pokusí se o vtip) a sardinského festivalu, na kterém si Franco zazpívá, ale to, že tady veškerá akce spočívá v běhání za padouchy uličkami (celkem 3x v dlouhých nedynamických záběrech) a amatérských přestřelkách, bohužel eliminuje jakoukoliv zábavu, vyjma té plynoucí z nechtěné komičnosti téhle nesmírně trapné ultralevné sračky. Milý Franco, pro mě jsi nejhorší představitel akčního hrdiny všech dob.(2.7.2007)

 • Rominator
  **

  Arnold Schwarzenegger si ve filmu zahrál pouze v cameo roli ve scéně v posilovně s kamarádem a bývalým úspěšným kulturistou Francem Columbu, kde společně za vzájemného povzbuzování odcvičili bench-press, přítahy velké činky činky v předklonu, stahování kladky na hrudník, stahování horní kladky ve stoje a bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem. V jedné scéně Franco Columbu dokonce i zpívá a natáčení si asi užil, ale to samé se nedá říci o diváckém zážitku.(10.11.2013)

 • iXtr3m3
  *

  Z úcty ku kulturistickým legendám nedám odpad, ale Franco bol na toto jednoducho drevo a Arnie tam "hral" len kvôli dlhoročnému priateľstvu. Toť vsjo.(30.1.2018)

 • jednaveta
  **

  Co by Arnold pro starého kámoše z posilovny Franka Columba neudělal...(23.3.2006)

 • wakeup
  *

  V tomhle si fakt Arnold zahral po Pravdivych lzi? Vim, ze tam jenom stekal, ale byl na obalce... tohle je fakt hnusny becko.(17.4.2004)

 • maro0902
  odpad!

  stale nemôžem pochopiť ako namočili arnieho do teejto sračky(12.11.2014)