eps1.1_ones-and-zer0es.mpeg (S01E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015, 48 min

• TomX2

Celkový dojem: Druhý diel je slabší než ten prvý, ale rozhodne nie je zlý. Poznávame sa viac s postavami, zisťujeme viac informácií o ich minulosti, celé je to také zaujímavé a napínavé, miestami však nudné, s nespravnou kockou cukru. Ale zatiaľ sa mi to páči a dúfam, že sa to v následujúcich dielov aj zlepší, keďže začiatok má Mr. Robot veľmi sľubný. Moje hodnotenie: 65% (21.10.2017)

Druhá epizóda sa nesie v rovnakom duchu ako pilot, iba s tým rozdielom, že sa dej trocha spomalil. Scénky s dílerom a s prichádzajúcimi absťákmy sa mi ľúbili.. Silný moment bolo aj paranoidné podozrenie, že sa šéf E-corpu od hlavnej postavy chcel hacknúť... Ale ináč mi to dych nevyrazilo.. Ale sledovať ďalej to rozhodne budem.(25.9.2016)

Stále ešte len jedna veľká expozícia. Inak k tomu samotárstvu, okolo hlavného hrdinu sa pohybuje celkom slušný počet žien, takže to až taká tragédia nebude. Uvidíme, pre ktorú firmu sa nakoniec rozhodne, ono asi nešlo o rozhodnutie konečné...(31.10.2018)

Po zhlédnutí Bohemian Rhapsody a přečtení víceméně pochvalných recenzí na Mr. Robot jsem si řekla, oukej, tohle asi musím vidět. Pro Ramiho Maleka si pěstuju mírnou slabost, na toho exotického kluka se prostě tuze dobře kouká, a když vám po druhém dílu první série proběhne hlavou „what the actual f**k????“ (pardon), tak prostě jasně víte, že to chcete dokoukat celé.(24.11.2018)

Předehra jak má být... Elliotovy monology mají ten správný sžíravý říz a kumšt.(27.5.2018)