eps1.3_da3m0ns.mp4 (S01E04) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015, 46 min

• TomX2

Celkový dojem: Zatiaľ asi najlepší diel. Pozerať sa na príznaky hlavného hrdinu po extázi, vo mne vybudovalo niekoľko myšlienok a otázok, no jednoducho som bol prekvapený. Výborný vizuál, sústredený Rami Malek, myslím že tu bolo všetko perfektne spracované, najmä to dealerské prostredie. Moje hodnotenie: 100% (24.10.2017)

Herci na vysokej úrovni, kamera i hudba naďalej skvelá, no dej už tri časti postráda pútavosť, ktorou o(c)hromil diváka v úvode série.(20.1.2019)

Tak sme nahliadli aj do Elliotovej mysli a zrovna v stave nie zrovna prirodzenom. A vy si môžete v kľude pozrieť, čo sa mu tak honí hlavou... no nič príjemné to nebude. Kľudne by som tak dvakrát za sériu podobný odskok od reality na spestrenie uvítal. Každopádne tu máme aj jeden deadline, kotrý treba stihnúť, takže nasledujúce epizódy by mali byť dostatočne napínavé.(31.10.2018)

Mindfuck ako remeň.. V prvej polovici ma pohltila pomaly rozkladajúca sa myseľ Elliota pod ťarchou abstinenčných príznakov. Mal som závrate aj zaňho, tak dobre to bolo nakrútené. Krôčik po krôčiku ho to ničilo a mi sme sledovali jeho zrútenie. V druhej časti sme boli svedkami halucinácií v nevedomom stave. Rovnako ako mozgom náhodne vygenerované situácie a postavy sa to miesilo s ostatnými dejovými linkami a ja som nemal potuchy ktoré s nich sa reálne dejú a ktoré nie.. Zatiaľ najlepšia časť prvej série.(27.9.2016)