Fsociety chce proniknout do důkladně zabezpečeného zařízení na sever od New Yorku a Elliot tam narazí na nečekaného hosta. Tyrell udělá odvážný krok. (Netflix)

Anderton

Zatiaľ zrejme "najakčnejšia" epizóda, prvej série, čo znamená, že má rýchlejší spád, striedajú sa viaceré dejové linky a proste to poriadne odsýpa. Elliot vykonáva svoju a "firmenú" Mission Impossible a niečo podobné robí aj Tyrell, len uňho sú, aspoň pre mňa, jeho motivácie viac zahmlené. No a Elliot sa navyše stáva bútlavou vŕbou žien vo svojom okolí, o ktorého rameno si (aj doslova) radi oprú utrápenú hlavu. ()

ALIENka_

Tak vypáda to, že revoluce se nakonec nekoná, ale do prdele, že to bylo pěkně intenzivní. I když už jsem pátou epizodu kdysi viděla, tekl ze mě pot horem dolem. Angela dostala svoji pomstu, nebo spíš spravedlnost? Neříkám, že si to její přítel nezasloužil, za nezakrytou webku bych mu taky zničila budoucnost.. (งツ)ว Ale chudák Bob, takovej hodnej cápek, v pohodičce si dělal svoji práci, a najednou přijde nějakej IT debílek a řekne mu, že jeho život stojí za hovno. Skvělá motivace do práce, co si budem. Tyrell s jeho manželkou jsou zatraceně skvělí jako vždycky. Teda nechtěla bych bejt v jejich dosahu v reálným životě, ale na obrazovce si jejich manipulování nebohých občanů řádně užívám. A ten konec s Verou - saakra, tohle bude ještě zajímavý. Hádám, že budou padat hlavy. Ale co mě teda celkem sere, je úplně na píču zabezpečenost Steel Mountain - neříkejte mi, že maj tolik kamer všude možně, ale příhodně žádná z nich zrovna nevidí Elliota, jak se snaží lockpicknout dveře. To je nějak moc příhodnosti najednou. Hodnocení: nikdy nepodceňujte kamery/10 ()

TomX2

Celkový dojem: Tento diel bol natočený celkom zaujímavým štýlom, znovu sa stretaváme s vidinami hlavného hrdinu - tentokrát vidíme ako si utrpel svoje detstvo svojim mŕtvým otcom a slizskou matkou. To síce netrvá dlho, ale myslím, že časom sa toho o Elliotovej minulosti dozvieme viac. V tomto dieli sa tiež môžeme znovu prekĺznúť do života Tyrella Wellicka, manipulátorskeho hada, ktorý nám svoje slizské chute ukázal ešte v dokonalejšiom štýle ako v predošlých dieloch. Teraz je len otázkou času, kedy sa dozvieme ako toto všetko o Elliotovi zistil? Robí všetko na svoju vlastnú dlaň, pomáha mu v tom tehotná žena či dokonca má nebezpečných klientov po celom svete? Moje hodnotenie: 100% ()

JohnMiller

Zatiaľ najslabšia epizóda ktorá mi prišla taká moc "rutinná". V kradnutie sa do Steel Mountain bolo celkom fajn (spolu so stretnutím sa s Tyrellom Wellickom. No samotný Mr. Robot mi prišiel nejako pojašený a takýmto spôsobom podávania príbehu môže ísť tento seriál do nekonečna, a to sa mi vôbec nepáči, ()

kenkaku

Tak už je to tady. Polovina série a začínáme “scenaristicky pletichařit”. To se pozná podle roho, že na konci epizody jsme dějově stejně jako na začátku. Zcela vycpávkový díl. I když ne vyloženě nudný. ()