eps1.4_3xpl0its.wmv (S01E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015, 45 min

"Everyday we change the world." ... Solidní.(27.5.2018)

• TomX2

Celkový dojem: Tento diel bol natočený celkom zaujímavým štýlom, znovu sa stretaváme s vidinami hlavného hrdinu - tentokrát vidíme ako si utrpel svoje detstvo svojim mŕtvým otcom a slizskou matkou. To síce netrvá dlho, ale myslím, že časom sa toho o Elliotovej minulosti dozvieme viac. V tomto dieli sa tiež môžeme znovu prekĺznúť do života Tyrella Wellicka, manipulátorskeho hada, ktorý nám svoje slizské chute ukázal ešte v dokonalejšiom štýle ako v predošlých dieloch. Teraz je len otázkou času, kedy sa dozvieme ako toto všetko o Elliotovi zistil? Robí všetko na svoju vlastnú dlaň, pomáha mu v tom tehotná žena či dokonca má nebezpečných klientov po celom svete? Moje hodnotenie: 100% (26.10.2017)

Zatiaľ zrejme "najakčnejšia" epizóda, prvej série, čo znamená, že má rýchlejší spád, striedajú sa viaceré dejové linky a proste to poriadne odsýpa. Elliot vykonáva svoju a "firmenú" Mission Impossible a niečo podobné robí aj Tyrell, len uňho sú, aspoň pre mňa, jeho motivácie viac zahmlené. No a Elliot sa navyše stáva bútlavou vŕbou žien vo svojom okolí, o ktorého rameno si (aj doslova) radi oprú utrápenú hlavu.(1.11.2018)

• JohnMiller

Zatiaľ najslabšia epizóda ktorá mi prišla taká moc "rutinná". V kradnutie sa do Steel Mountain bolo celkom fajn (spolu so stretnutím sa s Tyrellom Wellickom. No samotný Mr. Robot mi prišiel nejako pojašený a takýmto spôsobom podávania príbehu môže ísť tento seriál do nekonečna, a to sa mi vôbec nepáči,(2.10.2016)

"Every day we change the world. Sometimes it takes more time than we have".(26.11.2017)