eps1.6_v1ew-s0urce.flv (S01E07) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015, 45 min

• TomX2

Celkový dojem: Tento diel bol pre mňa nezaujímavý, miestami nudný a pripadal mi aj taký tichý, bez výraznejších miest a trochu aj zbytočný. Jediné, čo na tomto dieli môžem doceniť je päť minutový záver, kedy Elliot konečne povedal aj to, čo vo vnútri cíti a tiež ma zaujala aj scéna na streche, kedy môže divák znovu vidieť aké zlo sa skrýva v Tylerovi Wellickovi. Tiež sa aj pomaly prvá séria schyluje ku koncu a ja som zvedavý, či sa dočkáme nejakého twistu alebo konečne niečoho, čo seriál poťahá veľmi vysoko a tiež aj môj celkový dojem. Tejto epizóde dávam 3 hviezdy - neurazila ani nenadchla, len bolo otázkou času kedy sa tam niečo začne diať. Moje hodnotenie: 60% (30.10.2017)

Tak Elliot ide v siedmej epizóde trochu do úzadia a nejak mi to ani neprekážalo. Možno aj preto, že mu patrí úvodná a najmä záverečná, veľmi vydarená sekvencia u psychoterapeutky a tak nejak zhrnuje, o čom tento seriál, okrem iného, je. Angelina zainteresovanosť v riešení hriechov minulosti, ktoré sa dostávajú do značného rozporu s prítmonosťou, ma celkom chytila, uvidíme, ako to s ňou pôjde ďalej a ako je to v skutočnosti s Tylerom, to zatiaľ vedia len scenáristi.(3.11.2018)

Kdo by se nechtěl svézt na vlně melancholie?(28.5.2018)

Postava Angeli Moss, doteraz pre mňa dosť nevýrazná, sa v tejto epizóde vytiahla. Za každú cenu, hlava-nehlava, nastupuje do boja proti E-Corp a žaluje ich za smrť svojej matky. Najviac sa mi z tejto epizódy páčila scénka ako Elliiot porovnával interaktívny život ľudí a reálny. Keby to mali mať rovnako nastavené, museli by nosiť ceduľky z aktuálnymi pocitmi. Zaujímavé porovnanie.(21.10.2016)