eps1.7_wh1ter0se.m4v (S01E08) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015, 45 min

Kam sme sa to dopracovali? V tomto momente sa Mr. Robot posúva medzi moje najsledovanejšie seriály. Po pomalšom začiatku sa dostávame sem. Epizóda 8. Práve tu sa otvoril seriál po ktorom som vždy túžil. S nemým úžasom mením hodnotenie na 5*. Teším sa na ďalšie časti. Odporúčanie pre všetkých - počkajte si na koniec tejto časti.(21.8.2016)

No a sme doma, teda presnejšie ešte len pred dverami domova s názvom Mr. Robot. Síce až záver tejto epizódy ju urobil zrejme doteraz najzásadnejšou a začína uvádzať na pravú mieru, ale ja som si užil aj tých 40 minút pred tým. Samozrejme s tým, že som nečakal na konci žiaden zásadný zvrat. Osobne si radšej žiadne teórie, najmä pri seriáloch, vopred v mozgu nevypracovávam, lebo potom môže byť človek sklamaný, ak sa mu dostane iných odpovedí.(3.11.2018)

Co epizoda, to vzestupná tendence kvality, napětí a celkové propracovanosti děje... mimochodem: proč Tyrell hovoří ke své ženušce švédsky, když mu ona odpovídá dánsky, ale přitom oba umějí konverzovat v angličtině? Prostě geniální...(28.5.2018)

• TomX2

Komentár môže obsahovať spoilery - Celkový dojem: Tak toto bol poriadny mindfuck. Priznám sa, že o Mr. Robotovi a Elliotovi som to tak trochu tušil už v prvých epizódach a mal som 2 teórie: Prvá je tá, že Elliot je sám Mr. Robot alebo si to aspoň nalháva - všetci vieme, že má schyzofreniu a len tvorcovia vedia či sa mu to všetko zdá alebo nie, divák teda musí hádať. Druhá je tá, že Mr. Robot je vlastne Elliotov otec a je len otázkou, ako je možné že žije. Tiež mi aj trochu nesedí spojitosť s Terry Colbym, ale to sa snáď dozvieme neskôr. Druhá teória sa po dopozeraní epizódy zdá byť pravdivá viac, no divák ešte nemôže vedieť, či to nie je len Elliotova fantázia a všetko sa mu len zdá - a práve to je asi na seriáli najzaujímavejšie. Viac ma dostalo však to, že Darlene má (asi) byť Elliotova sestra, čo ma cez celú dobu pozerania vôbec nenapadlo, aj keď mi prišlo až veľmi podozrivé, čo má všetko tá trojica ľudí (Elliot, Mr. Robot, Darlene) spoločné. A teším sa na ďalší diel a dúfam, že sa znovu dočkáme nejakého toho twistu, pretože to začína byť veľmi zaujímavé - len bože chráň, aby to neboli sladké rečičky o rodine a láske, aj keď to sa na ten seriál nepodobá a zrejme sa to ani nestane - to by som to ani nedokázal dopozerať. Moje hodnotenie: 90% (30.10.2017)

Epizóda ktorá sa už trocha podobá tomu čo mi hovorili kamaráti, že ide o mindfuck (ak neberiem štvrtú epizódu ale tam išlo o drogy) Síce iba na konci ale ide o veľké prekvapenie ktoré stavia seriál do iných schizofrenických rozmerov. To čo sa na začiatku javilo ako pravda, no po čase sa vyvrátila, možno stále pravdou je.(22.10.2016)