Masivní útok finančně zruinuje E Corp a Elliot si složitě dává dohromady, co se vlastně stalo a proč zmizel Tyrell. (Netflix)

Anderton

Som rád, že si tvorcovia nerobili z diváka celý čas srandu a ukončili sériu presne tak, ako viac menej naznančovali, že by ju ukončiť aj chceli a rozhodne mali. Čo sa týka zodpovedania všetkých otáznikov, na to si budeme musieť ešte nejakú dobu počkať. Ale rozhodnutie ukončiť sériu presne tak, ako sme videli, to jest aj vrátane posledného záberu, vyvoláva vo mne pocit, že Esmail a spol. urobili s najlepším vedomím a svedomím. ()

TomX2

Celkový dojem: S ukončením série som viacmenej spokojný a teraz mi je jasné, že moja teória sa stala skutočnosťou, avšak odpovede na naše otázky sme zatiaľ nedostali - skôr sme dostali viac otázok a som zvedavý, ako sa to nakoniec všetko v ďalšiej sérii vyrieší. Čo ma zaujíma najviac je však to, čo sa vlastne stalo s Tyrellom Wellickom. Ukončenie jak má byť. Moje hodnotenie: 90% ()

ALIENka_

Elliotova psycholožka má fakt příšernej vkus na chlapi. Cápek ji podvede se 7 ženskejma a ona mu jde ještě pomoct. Sakra však ji ani neřekl svoje pravý jméno! Tak naštěstí aspoň nepráskla Elliota. Jinak apokalypsa/revoluce začíná, všechno jde do prdele a je to čím dál víc psychotický (Elliotovy stavy šílenství jsou tak dobře udělaný až si taky přijdu jako cvok - ten konec byl jak zážitek z jinýho vesmíru). Tyrell zmizí kamsi do horoucí prdele, jeden z ředitelů si vpálí kulku do hlavy v živým vysílání a Angela se zatím čím dál tím víc stává stejnou železnou lady jako všichni z E-Corpu. A ten rozhovor Elliota s Joannou Welick byl tak zatraceně creepy, přísahám, že ta žena je snad android nebo něco. Ale nemůžu si pomoct, někdy mi prostě přijde, že někdy naše drahý hlavní hrdiny moc romantizujou a dávaj je až moc do pozice kazatelů dobra veřejnosti. Což je asi pointa celýho seriálu, ale brala bych někdy trochu tý šedý kůry mezi světlem a tmou, protože nic není jenom černý a bílý. ( ͜。 ͡ʖ ͜。) Hodnocení: tak dostáváme se do finiše, to zas uběhlo rychlostí světla/10 ()

JohnMiller

Záverečná epizóda prvej série už nedáva odpovede. Iba rozhadzuje navôkol otázky a necháva divákov v rozklade očakávania. Rozhodne našľapaná epizóda v ktorej sa Elliot dostáva do ústrania aby sa pokúsil poraziť Mr. Robota vo svojej hlave. ()