eps1.9_zer0-day.avi (S01E10) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015, 54 min

Som rád, že si tvorcovia nerobili z diváka celý čas srandu a ukončili sériu presne tak, ako viac menej naznančovali, že by ju ukončiť aj chceli a rozhodne mali. Čo sa týka zodpovedania všetkých otáznikov, na to si budeme musieť ešte nejakú dobu počkať. Ale rozhodnutie ukončiť sériu presne tak, ako sme videli, to jest aj vrátane posledného záberu, vyvoláva vo mne pocit, že Esmail a spol. urobili s najlepším vedomím a svedomím.(3.11.2018)

Záverečná epizóda prvej série už nedáva odpovede. Iba rozhadzuje navôkol otázky a necháva divákov v rozklade očakávania. Rozhodne našľapaná epizóda v ktorej sa Elliot dostáva do ústrania aby sa pokúsil poraziť Mr. Robota vo svojej hlave.(9.11.2016)

• TomX2

Celkový dojem: S ukončením série som viacmenej spokojný a teraz mi je jasné, že moja teória sa stala skutočnosťou, avšak odpovede na naše otázky sme zatiaľ nedostali - skôr sme dostali viac otázok a som zvedavý, ako sa to nakoniec všetko v ďalšiej sérii vyrieší. Čo ma zaujíma najviac je však to, čo sa vlastne stalo s Tyrellom Wellickom. Ukončenie jak má byť. Moje hodnotenie: 90% (31.10.2017)

Slibné zakončení série... Další dvě řady mají docela velký potenciál zvýšit nastavenou laťku.(5.6.2018)