• MartinezZ

Tak celkově se už psalo a mluvilo o nastavované kaši a je to tak. Sice se začátek psychedelicky odvíjí a twistuje a i graduje, ale nikam. Celou dobu čekáte, co se z toho vyvine a nakonec se vlastně nestane skoro nic a konec je zase tak otevřený, že za rok, nebo kdy má být pokračování, už si z téhle série nebudu nic pořádně pamatovat. Nic moc tam nemělo příliš co utkvět v paměti. Nejde ale nepochválit herce, protože ti jsou stále dobří. Jenže 12 dílů celkově o moc málu. Bojím se bojím, jestli autoři vůbec ví, kam to směřovat. Ne, bohužel tahle série mě ve výsledku celkově moc nenadchla. Škoda.(26.9.2016)

Z první série jsem příliš nadšený nebyl, ale říkal jsem si, že když už jsem začal, tak tomu dám šanci i letos. Ne, že by se nenašly díly, které utekly jako voda i když ne zcela pohltily, ovšem té vaty a matení diváka neustále dokola těmi nejpodlejší praktikami bylo vážně moc. U zásadních odhalení to funguje a tak nějak se s tím počítá, ovšem zde byl cílem tvůrců mást naprosto v každém díle a pravdu se dozvědět až za bůhvíkolik dílů, na což jsem se úplně nenaladil (tohle přeci jen nejsou Lost). Jinak totéž jako loni, Rami Malek se snaží zničit jednu Evil korporaci, ale podle jeho tempa tu budem ještě pět sérií...5/10(30.9.2016)

Viacmenej súhlasim s ostatnými komentármi, DaViD'82, Spiker01, MartinezZ... Keďže Elliota je v tejto sérii o pár % menej (a aj keď tu je, viac rieši svoje psycho problémy, než hacking, a tiež sa menej rozpráva so mnou), páčila sa mi táto séria menej. Mind-f*cky by som ešte rozchodil, nečakané zvraty tiež, no niektoré časti doslova šliapli vedľa a vôbec ma nebavili. Koniec samozrejme trošku prekvapil, trošku uspokojil a trošku tiež nasr.. naštval a neubránil som sa pocitu, že tretia séria bude tak trochu nasilu. No nechajme sa prekvapiť. Stále verím a ostávam pri tesných 4* - 70%(26.5.2017)

• Eleanor05

Naneštěstí seriál, velmi silný v úvodních epizodách první série, postihl jev, který bych nazvala "The House of Cards effect". To znamená, že první díly vás uchvátí, abyste si po nějaké době uvědomili, že je to vlastně pořád to samé dokola. Nemůžu uvěřit, že tu za díly, ve kterých se nic nestane, padají čtyř a pětihvězdičková hodnocení. To vážně diváka může jen a pouze bavit fakt, že postava SPOILER! vidí někoho, kdo není? KONEC SPOILERU. Scénáristi jsou bezradní stejně, jako jejich postavy tápající v plochosti a nedomyšlenosti svého plánu rozpoutat revoluci. Proto jsou rozhovory mezi všemi postavami tak nekonkrétní, jako byste sledovali řeči politiků v Otázkách Václava Moravce. A prázdnotu děje nezachrání ani slušná filmařina.(26.4.2017)

Lynchovská noční můra, která vynahrazuje nedostatek děje neustálým klamáním diváka i zcizujícím filmařským uchopením. Druhá sezóna, kompletně v kreativní režii Sama Esmaila, je ale záměrně vyprázdněnější než ta první, jelikož ukazuje, že po vytouženém podkopání základů společnosti nenásleduje lepší svět, jen další zmatení a rutina – ta se odráží zejména na psychice Elliota, jehož pokřivené vnímání světa se prolíná do samotné narativní výstavby sezóny. Umělecky pojatá quality TV.(15.1.2017)