• jfaba

Tak teď to bylo zase obráceně než v 1.sérii. Od prvního do poloviny NUDA. Pak se to otočilo, ale nuda tam zůstala. Pokud nesedí u PC, tak to stojí za prd. Ne za PRD! A ty ženský! Jedna horší než druhá. Měl jsem z nich kopřivku, kdykoli se na obrazovce jedna objevila. Jak jich tam bylo víc, šel jsem na zvracet. Nevím, nevím, Malek (nebo kdo si) ještě ti dám dva díly z 3. série šanci, ale víc ani ťuk. Dávám **, ale mám zavřené všechny oči.(23.1.2017)

Tady se objevuje kurevskej problém. První série tohoto seriálu přeci jen disponovala jistou originalitou. Ten seriál měl spád a příběh. Poté už se začal trochu kabonit, ale doufal jsem, že se to nějak vyvrbí. A taky že ano. Ale ke kurevsky horší variantě. Proč mi přijde, že každá druhá série nějakého seriálu, který byl započat minulý rok stojí za totální hovno. Wayward Pines jsem ani neměl koule dokoukat, protože to byla kravina prvotřídních kvalit, ale druhá série Mr. Robot mi tuplem přijde jako kokotina první jakosti. Omlouvám se všem, který v tom vidí nový smysl života, a že přes tento seriál promlouvá Bůh, ale mne to po necelých třech dílech přijde jako největší kravina jakou jsem měl tu čest po dlouhé době vidět. Je toho škoda. Je milé vidět jak se seriál rozvíjí, ale nyní to půjde i beze mne. Končím po nedokoukané třetí epizodě, která mne tak negativně odjebala, že to nemá obdoby.(5.8.2016)

No, tak tohle je slušněj sešup dolů... Zatímco první série mě ve své podstatě mírně nadchla a překvapila (viz. můj komentář), ta druhá mě naopak téměř v ničem nenadchla, a vůbec jsem v ní nenalezl nějaký pocit zalíbení. A vůbec by mě nenapadlo, že se jako u GoT, i zde, u mne opět dostaví tzv. přetáčecí efekt - jev, při němž umírám nudou, a raději jednotlivé nezáživné scény přeskočím v naději, že jsou důležité jako SPD v Poslanecké sněmovně, což je samo sebou pravda pravdoucí. Co k tomuto nadělení říci? Z druhé série jsem velice zklamán, a doufám v to, že si série třetí napraví všeobecnou reputaci.(1.10.2018)

• Ouwen

SPOILERY: No, mám chuť s tim seknout. Twist z konce sedmého dílu mě opět překvapil, zpětně jsem si však uvědomil, že je naprosto hloupej. Polovina věcí zůstane neobjasněných a působí to tak nechutně vatově. Hackingu moc teda není, a kdyby se druhá série odehrávala mimo mříže, bylo by to pěkně civilní. Ze začátku se mi i líbila agentka Dom, ale vinou špatnýho scénáře zde přestává všechno fungovat. Darlene je nesympatická, nikdo z tý party vlastně nedělá nic zásadního, krom Elliota, což v nemocnici samotná Darlene přizná, že vše musí odsrat on. Tempo a děj neustále drhnou, protože se přeskakuje z jedný dějový linky do druhý, spousta otázek s vykřičníkem bez odpovědi, a ke konci mi to přišlo jako úplná telenovela. Jak by nakonec seriálu prospělo, kdyby Elliot nebyl schizofrenik. Nyní má v sobě možná všechny osobnosti v tomhle seriálu, ani by mě to nepřekvapilo, protože už ani nejsem schopný orientovat se v tom, co realita je a co je fikce. Protože za dalších 5 dílů se to může úplně překlopit díky rádoby úžasným twistům. Nesmysly se kupí na hromadu, Angela čumí zmateně do kamery a nijak se to nevyvijí. Zkusím pár dílů třetí série, ale tohle je kurevský propad a jsem docela naštvanej, protože jsem v tom utopil spoustu času. Každopádně, s tim klidně seknu, protože polovinu série čekat na neúplné odpovědi fakt nehodlám, když mi neustále tvůrci cpou vatu, která děj brzdí.(27.1.2018)

• Eleanor05

Naneštěstí seriál, velmi silný v úvodních epizodách první série, postihl jev, který bych nazvala "The House of Cards effect". To znamená, že první díly vás uchvátí, abyste si po nějaké době uvědomili, že je to vlastně pořád to samé dokola. Nemůžu uvěřit, že tu za díly, ve kterých se nic nestane, padají čtyř a pětihvězdičková hodnocení. To vážně diváka může jen a pouze bavit fakt, že postava SPOILER! vidí někoho, kdo není? KONEC SPOILERU. Scénáristi jsou bezradní stejně, jako jejich postavy tápající v plochosti a nedomyšlenosti svého plánu rozpoutat revoluci. Proto jsou rozhovory mezi všemi postavami tak nekonkrétní, jako byste sledovali řeči politiků v Otázkách Václava Moravce. A prázdnotu děje nezachrání ani slušná filmařina.(26.4.2017)

• - V epizodě zadává Angela (Portia Doubleday) do počítače heslo „Joshua“. Jedná se o referenci na film Válečné hry (1983). (Rudm)

• - V traileru na tuto sérii, můžeme spatřit telefonní číslo, na které když zavoláme, zazní z něj binární kód, po jehož rozluštění nám vyjde „fsoc.sh“, což je webová stránka, kde jsme mohli před uveřejněním této série získat tričko Mr. Robot. (Zdroj: ČSFD.cz)