eps2.4_m4ster_s1ave.aes (S02E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2016, 50 min

• yvona

Prvních 15 minut můžete s klidem přeskočit.(17.3.2019)

Sem-tam treba hodiť Mr. Robotovi aj plný zásobník a po dlhšom čase mám dojem, že som zase videl niečo, čo sa mi páčilo ešte viac ako vysoký seriálový štandard. Alf totálne zabil, Malekove tenisky tiež, Angela už menej, ale tak snáď to dievča jedno namyslené zvládne. Z hľadiska IT vôbec neviem ohodnotiť, či ide o sci-fi, alebo niečo totálne primitívne a mimo realitu, či niečo, pričom nerdi budú prežívať orgazmy. Bodka, medzera, čiarka, príkaz... a FBI je v prdeli, no dobre.(7.11.2018)

Ta úvodní patnáctiminutovka byla slušnej mindfuck. A nečekal jsem, že Tyrell objeví zrovna takhle. Celkově opět plno neodtajněných scén, jejichž rozuzlení se dozvíme až za bůh ví kolik dílů. http://www.edna.cz/mr-robot/extra/rekapitulace-eps2-4-m4ster-s1ave-aes/(30.8.2016)

• TomX2

Celkový dojem: Jeden z lepších dielov druhej sezóny a ja som maximálne spokojný. Síce mi úvodný Mr. Robot sitcom zo začiatku nesadol, po 15. minúte je však diel dosť našlapaný a to až do konca. Ja osobne som zvedavý na ďalší diel, tiež na to kedy uvidíme Wellicka a tiež ma zaujíma, ako sa Elliot dostane vonku či späť k počítačom (tiež si aj myslím, že už môžu dať prednosť aj jemu, keďže táto sezóna skôr uprednosťuje vedľajšie postavy z čoho vedie napr. mne nie veľmi nesympatická Angela a hlavne protivná, zároveň ale aj zaujímavá FBI agentka). Moje hodnotenie: 90% (4.11.2017)

Sám velevážený režisér označil tento díl tím nejlepším, jaký pro nás, mlsné diváky, přichystal. Díl je to samozřejmě našlapaný jako blázen, ale osobně bych jej určitě neprohlásil nejlepším z druhé série, ba dokonce ani nejlepším ze série první. Úvod vedený v rytmu levného sitcomu se mi úplně nelíbil. Mnohem lepší bylo následné probuzení. Dále se konečně dostalo na hacknutí FBI. Docela jsem žasl nad nulovou úrovní bezpečnosti přímo v budově. Snad poprvé mi přišlo něco v seriálu dost přestřelené a nevěrohodné. Nejvíce ze všeho mě ovšem zaskočila ta neskutečně otravná a nově i totálně neschopná blonďatá Angela. O blondýnkách kolují nejrůznější vtipy, fámy a pomluvy. Angela dala ovšem úrovni retardace úplně nový rozměr. Ona že pracovala v AllSafe? Firmě, která měla zajišťovat bezpečnost pro nejúžasnější korporaci na světě - E-corp. Málem jsem se zadusil smíchem, když ji začal frajer po telefonu diktovat ty totálně nejzákladnější z nejzákladnějších příkazů pro práci s terminálem. Člověk, který tohle neumí, se snad ani nemůže pohybovat v IT sféře. Tím spíše ne v oblasti bezpečnosti. Pro Pána Boha, jestli jsem to správně pochopil, tak jejím úkolem bylo spustit pár shellových skriptů. To bych zvládl naučit malé dítě během 15 minut. Špekáček ji to učil celé odpoledne a říkal tomu, že ji učí hackovat. Vážně?! Jinak díl to byl samozřejmě parádní, neskutečně napínavý a hrozně rychle mi utekl. Těším se na další. Snad v něm bude méně Angely.(15.8.2016)