eps2.6_succ3ss0r.p12 (S02E08) (epizoda)

Mac Quayle

Steve Golin

Scénografie:

Anastasia White

Rozhodne nie zlé, plné paranoje a strachu z FBI ale ako tu spomínajú v komentároch kolegovia, "Chýbal tomu Elliot". FBI sa blíži k stope Fsociety a banda poctivých nerdov jednoducho nedokáže racionálne regulovať. Stopy si po sebe kryli na 110% vždy, no nečakané situácie nenechali na seba čakať. Menej minducku ale za to viac rozohraných partičiek s postavami.(7.12.2016)

Po prekvapivom závere minulej epizódy bolo podľa mňa múdrym rozhodnutím nechať Elliota vychladnúť a s ním aj divákov od jeho prítomnosti a venovať sa ďalším zaujímavým dejovým líniám. Konkrétne tej kriminálnej, kedy si šik FBI vyšetrovateľka na základe jednej posratej guľky z miesta činu a nejakého pridrbaného plagátu z techno párty začína skladať dokopy konšpiračné puzzle. No a rozhodne mi prospelo, že nám tvorcovia dali pokoj aj od Tyrellovej manželky.(7.11.2018)

Chyběl tomu Elliot. Bylo tomu vůbec poprvé za 18, chcete-li 19, odvysílaných epizod. Bez něj by seriál dlouho šlapat nevydržel. Jeho sestra Darlene je sice nemálo mrdlá, ale není ani zdaleka tolik zajímavá. Celý díl se vlastně táhne v dosti pochmurné atmosféře, kde nikdo není v bezpečí a hlavní aktéři dřívějšího hackerského útoku nevědí, či se mají dříve obávat Dark Army nebo FBI. Ze začátku dílu mi to celé přišlo celkem o ničem a snad poprvé během sledování tohoto seriálu, jsem se malinko nudil. Spousta vedlejších postav mě prostě až tolik nezajímá a například Arabky zde bylo více, než by bylo zdrávo a než bych byl ochoten překousnout. Je mi krajně nesympatická. Celkový dojem naštěstí zachránil impozantní závěr. Na maximální hodnocení to ovšem určitě není.(28.8.2016)

• TomX2

Celkový dojem: Priemerná epizóda, tiež mám pocit že v tejto sérii Elliot nehrá veľmi dôležitú rolu a je to skôr vedľajšia postava. Darlene som nemal nikdy rád, teraz sa tiež nespravala veľmi reálne a je to aj o dôvod viac, aby som si ju viac znenávidel. Čo sa týka Wellicka, zatiaľ sme sa nedozvedeli čo sa s ním vlastne stalo (najpravdepodobnejšie je to, že bol v kufri auta, viz diel č. 6) a vyšetrovanie FBI je nezaujímavé, takže viac to rozhodne hodnotiť nemôžem. Moje hodnotenie: 50% (5.11.2017)

• Mukade

extrémne stupídny diel !! - nechajú sa len tak prekvapiť majiteľkou bytu v ktorom skvotujú a ešte sa tvária prekvapene. Proste tu účel nesvätí prostriedky, v tom je rozdiel medzi šupáckym a kvalitným seriálom.(17.10.2016)

• - V cca 5. minutě se na obrazovce objeví rozvrh FBI agentů se jmény. Ve skutečnosti jsou to jména, kteří na tomto seriálu pracovali. (Leopard105)

• - Na začátku epizody Trenton (Sunita Mani) hackne Mobleyhův telefon s Androidem díky falešné webové stránce hioctane.dat.sh. Tuto stránku si můžete bezpečně otevřít a vyzkoušet. (Leopard105)

• - Ve 26. minutě Darlene (Carly Chaikin) nastavuje automatickou odpověď pro Susan Jacobs (Sandrine Holt) na emailovou adresu susan.jacobs@e-corp-usa.com s tím, že Susan nebude od 7. do 27. července dostupná. Pokud napíšete email v tomto datovém rozmezí, dostane automatickou odpověď jako v seriálu, v opačném datu zase jinou odpověď. Nebo zkuste tento email legal@e-corp-usa.com. (Leopard105)