Reklama

Reklama

Recenze (8)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak a pokračujeme v psaní komentářů až po tom, co jsem dokoukala celej seriál! (Pokud se divíte, proč to prostě nenechám jenom ohodnocený a stejně píšu recenzi - nevím, prostě mě to baví psát, nic víc za tím nehledejte.) Ale je hrozně zvláštní na to koukat, když už víte, jak to skončí. Čeho jsem si všimla na druhý zhlédnutí a co musím vypíchnout, je to zvláštní natočení kamery, kdy jsou postavy někde na straně a ne ve středu záběru jako u ostatních filmů. Vypadá to hrozně divně a líbí se mi to jako svině. Každopádně Joanna se setká s Elliotem - do prdele ta žena je opravdu děsivá. A ten záběr na totálně zničenou Ameriku (připomíná mi to bordel po jistých protestech v USA ( ͡° ͜ʖ ͡°) je fakt drsnej. A Darlene mluvící o Elliotovi - tyhle dva si zaslouží dobrej konec. FBI se začíná nebezpečně přibližovat k fsociety, už objevili toho přítele Darlene. A ta poslední scéna, kdy (pravděpodobně Číňani) vystříleli celou kavárnu - tenhle seriál je fakt něco. Hodnocení: asi se na to podívám znovu, zapomněla jsem, jak skvělý to bylo/10       ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Poměrně netradiční díl s dost netradiční atmosférou. Velice mě potěšilo, že bylo v tomto díle konečně naprosté minimum Angely. Naopak mě zarmoutilo, že jsem se v mnoha částech trošku nudil. To neustálé pátrání po Wellickovi začíná klouzat trošku do nudy. Naopak zcela luxusní je závěr, kterým nás provází zřejmě nejlepší soundtrack, který byl doposud k poslechu. Opravdu neskutečně to gradovalo a zimomriavky se po mně proháněly na saních. Závěr série bude určitě luxusní záležitostí. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pre mňa osobne jeden z najlepších dielov, i keď nedokážem ani obhájiť poriadne prečo. Zrejme preto, že nepôsobí takým roztriešteným dojmom ako niektoré epizódy, ktoré sa snažia rovnomerne ponúkať informácie o všetkých dejových líniách. Toto je veľmi ucelené, napínavé, výnimočne atmosférické a veľké navnadenie na finále. Proste slučky sa sťahujú na všetkých frontoch a človek sa už nevie dočkať ako skončí celá séria. Len taká poznámka, ono ten popis mladík v šiltovke s porastom je dosť všeobecný, ale tak z hľadiska dramaturgie to asi inak nejde. ()

xzajox 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedna s najviac zapamätateľných častí, hlavne vďaka koncu. Vlastne všetky posledné časti mávajú tendenciu eskalovať dej vyššie, ako tie predošlé. Inak, mne to síce nevadí, ale hudba v posledných minútach mi pripadá ako "požičaná" od Daft Punku. Konkrétne zo soundtracku pre Tron Legacy, skladba "Armory". ()

TomX2

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Celkový dojem: Dosť napínavý diel o vyšetrovaní FBI a Wellickovi, posledných 15 minút to je dosť našľapnuté a takmer bezchybné. Dúfam, že sa už konečne dozvieme o Wellickovi, pretože celá táto séria je len behanie okolo neho, ale zatiaľ sme toho veľa nezistili. Moje hodnotenie: 90% ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama