eps3.0_power-saver-mode.h (S03E01) (epizoda)

Mac Quayle

John Petaja

Scénografie:

Anastasia White

Asi rozjezd jaký jsme si představovali. Nikterak dechberoucí, za to velmi příjemný s nadšením na další epizodu. A scéna v hackerském doupěti na jeden zátah byla fantastická.(24.10.2017)

• TomX2

Štart celkom dobrý. Epizóda má síce pomalší rozjazd, no ku koncu to začne gradovať a znovu dostaneme toho starého Mr. Robota. Páčia sa mi tie šifry, hádanie kto je dobrý a kto je zlý a tak ako Elliot, aj ja sa tomu všetkému snažím prísť na kĺb. Angela bola doteraz pre mňa nenápadnou a nezaujímavou postavou, no ako ukážu posledné minúty, táto séria začína veľmi dobre a tiež sa začínajú meniť vzťahy medzi postavami.(29.1.2018)

Osobne vôbec nechápem, prečo sa Esmail rohodol jednu z úvodných scén, rozhovor dvoch Číňanov v istom pracovnom prostredí s následným veľkým celkom zasadiť až na začiatok série tretej, pričom si myslím, že touto sekvenciou mala skončiť séria číslo dva a bol by som s ňou (takmer) maximálne spokojný. Možno aj to je dôvod, prečo relevantné hodnotenie príde až po konci celého projektu. Takže máme tu nové rozvrstvenie vzťahov, Elliotova schíza je zdá definitívna a uvedomuje si to aj Angela, ktorá je zatiaľ čo sa týka informácií pred Elliotom, ostatnými a dokonca ja pred divákmi. A mňa nové tajomstvá a ich odhaľovanie veľmi zaujímajú.(8.11.2018)

No, tretia séria sa nám rozbieha veľmi sľubne. Uspokojivo poskytli odpovede na zopár malých otáznikov, pričom stále ponechali dosť, aby mal divák záujem pozerať ďalej. Nechýba ani kus akcie. Prekvapivo dobrý dojem na mňa urobila aj nová postava "uh-huh" pohodového týpka. Dúfam, že sa zasa nepotopíme príliš hlboko do priepasti Elliotovho vnútra a naozaj to v tomto tempe bude pokračovať. Zatiaľ total spokojnosť 95% - 5*(12.10.2017)

Po dlouhém čekání, mě to z nějaké nepochopitelného důvodu úplně neuspokojilo a trošku jsem usínal. Přitom blackout byl moc fajn. Seriál ovládla velmi příjemná atmosféra. Soundtrack neměl nejmenší chybu. Nemůžu se ho do sytosti naposlouchat. Jen mě to do sebe jaksi nedokázalo vtáhnout. Zřejmě za to může přestávka. Když vidím zdejší hodnocení, tak budu věřit, že chyba byla někde mezi televizí a pohovkou a budu doufat, že se do dalšího dílu již zvládnu plně položit.(14.10.2017)