eps3.1_undo.gz (S03E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 48 min

Už od začátku série padá z Pana Robota tajemná aura, ale myšlenkově si pořád zachovává vysokou úroveň. Hra se změnila, ale Esmail očividně ví co dělá. Stále umí překvapit. Humor je pořád černý jako Malekova mikina.(21.10.2017)

Veľmi nabúchaná epizóda, v ktorej sa toho stane skutočne dosť a to nám to celé vyšlo na trištvrtehodinku. Škoda, že týmto hutným spôsobom rozprávania nepracujú tvorcovia po celý čas. Uzatvára sa nám jedna z tých menej zaujímavých dejových línií, pričom ale jej gradácia bola celkom slušná a "finále" v tejto časti priam šokujúce. Ale asi také, ako sme si možno viacerí škodoradostne priali.(10.11.2018)

• TomX2

3. Séria začína veľmi slušne, to sa musí nechať. V druhej epizóde sa odohráva to, čo tomu už dlho chýbalo - Elliotova samota, depresie, zapletené zvraty či prekvapivé a pre niekoho aj nečakané scény (prestrelka v aute). Ja len dúfam, že sa toho Tyrella aj dočkáme, pretože prípady, vyšetrenia a FBI sú vystavené na ňom. No na druhú stranu som rád, že to ide takým krimi štýlom. Zatiaľ som spokojný, no som zvedavý čo prinesú ďalšie epizódy. Epizóda za 5* (29.1.2018)

Tohle je konečně (po nešťastné druhé sérii) epizoda, o které mohu tvrdit to, že se jedná o ryzí čistotu sebe sama.(6.10.2018)

Spoilery! Seriál je v nejlepší formě zpět. Naprosto fantastické. Zatímco v prvním dílu se nestalo vůbec nic, tak v tomto dílu se toho stalo požehnaně. Elliot nám upadá zpět do depresí, ze scény zmizela nějaká ta významná postavička a především žlutý transvestita chytil "rage", což je příslibem pořádného dramatu pro díly nadcházející. Už se nemohu dočkat!(22.10.2017)