eps3.3_m3tadatapar2 (S03E04) (epizoda)

Mac Quayle

John Petaja

Scénografie:

Anastasia White

Soundtrack v celém seriálu je neskutečně super. Stejně jaký byl Irvingův proslov k Tyrellovi. Další bombový díl, další ejakulace z mého pýje.(7.11.2017)

Tak tu máme opäť úplne iný diel ako ten predchádzajúci a takéto striedanie celkového feelingu seriálu občas poteší. Tentorkát sa pôjde viac do psychoterapeutického hĺbania nad vzťahom Elliota a jeho sestričky a v kontraste k nemu zase paralelne sledujeme vzťah Mr. Robota a Angely. No, kto teraz drží ktorej strane palce? Ťažko sa prikloniť, ale neverím, že by niekto nechcel zažiť a naplno vidieť na obrazovke fázu číslo dva v plnej paráde.(10.11.2018)

Spoilery! Darlene mě v tomto seriálu moc neba, a tak mě moc neba ani díl, kde dostává hlavní prostor. Trošku dojem vylepšuje Elliot, kterému jebe víc, než tomu cigánovi z Piešťan v jedné z jeho písní. Jináč vypluje na povrch další hromada informací (metadat). Soundtrack chválím v každém dílu, ale neodpustím si to ani nyní. Soundtrack každý díl neskutečně pozvedá. Dospěl jsem k názoru, že Mac Quayle je borec. Stejně jako ostatní borci, kteří mají co do činění s tímto seriálem. Jediné co mi přišlo malinko retardované bylo to, že ta zrzavá píča a tlustý retard kliknout na pochybný odkaz a vyzradí svojí lokaci. Dnes už si i malé dítě umí vybrat jednu z několika možností, jak svoji skutečnou lokaci skrýt za jinou.(4.11.2017)