Po útocích čeká pana Robota okamžik pravdy. Whiterose jde za svým cílem a dva členové fsociety padnou za oběť děsivému plánu. (Netflix)

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Keby vedel(i) Elliot a Mr. Robot čo sa odohráva niekde úplne inde a za ich chbtami, asi by trochu vypustili nahromadenú paru a možno by si išli, pekne spoločne na jednom lehátku, dať dovolenku niekde na Bahamy a nad ničím pár týždňov nepremýšľali. My sme sa toho v tejto epizóde o zákulisí dozvedeli až až a celkové puzzle sa pekne skladá do svojho celku. V závere ma zabolelo pri srdci, toto som skutočne nečakal, teda že až tak ďaleko tvorcovia zájdu a budem to musieť jednoducho iba vydýchať. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V předchozích dvou dílech nasadili tvůrci strop svého seriálu neskutečně vysoko. Bude teď tedy nanejvýš obtížné ho nějakým způsobem dorovnat. Ani v tomto dílu nebyla nouze o vynikající děj a nečekané zvraty. Závěr byl opět parádní. Něco mi však na plnou palbu scházelo. Rozhodně však skvělý díl. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Uuuf tak tohle bylo fakt něco. Jedna z nejsmutnějších epizod v Mr. Robotovi vůbec. Trenton a Mobley jsou zpět (jenom udělali takovej menší feature a pak zase odešli). Upřímně, myslela jsem, že je Dark Army na něco využije, což jakoby udělali, ale kulku do hlavy jsem zrovna nemyslela. Ale bylo to tak dobře udělaný, propojený s vpádem FBI, kdy si pomalu ale jistě začínáte uvědomovat, že je to vlastně ten dům, kde jsou Mobley s Trenton a zíráte na to s očekáváním, jestli je třeba Dark Army přece jenom na něco nechtěla využít. Tyrell - ten je snad samotný ztělesnění existenční krize. Až teď si nějak uvědomuju, že měl jeden z nejvíc tragických životů ze všech. Jeho žena byla psychopat jak svině a on ji stejně miloval, pak mu zlomil srdce Elliot a teď ještě všechno tohle do toho. (Hmm fakt mám slabost pro Tyrella, kdybyste si náhodou ještě nevšimli.) A Angela - ježiš to ne. Já ani nevím, co na to říct... Angela mi v tomhle díle naprosto zlomila srdce. Když se dívala na televizi a zoufale se snažila uvěřit svý víře v posmrtnej život. Do prdele, to bylo drsný. No a na závěr trochu nasrání na odlehčenou - ten FBI chlápek, co pořád volá svojí mámě, je takovej bezcitnej parchant. Chápu, v FBI si člověk musí udržet poker face a Tyrella zrovna rád neměl, ale však mu umřela žena! Hodnocení: 48 minut a deprese k tomu/10         ()