eps3.6_fredrick+tanya.chk (S03E07) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 48 min

V předchozích dvou dílech nasadili tvůrci strop svého seriálu neskutečně vysoko. Bude teď tedy nanejvýš obtížné ho nějakým způsobem dorovnat. Ani v tomto dílu nebyla nouze o vynikající děj a nečekané zvraty. Závěr byl opět parádní. Něco mi však na plnou palbu scházelo. Rozhodně však skvělý díl.(25.11.2017)

Keby vedel(i) Elliot a Mr. Robot čo sa odohráva niekde úplne inde a za ich chbtami, asi by trochu vypustili nahromadenú paru a možno by si išli, pekne spoločne na jednom lehátku, dať dovolenku niekde na Bahamy a nad ničím pár týždňov nepremýšľali. My sme sa toho v tejto epizóde o zákulisí dozvedeli až až a celkové puzzle sa pekne skladá do svojho celku. V závere ma zabolelo pri srdci, toto som skutočne nečakal, teda že až tak ďaleko tvorcovia zájdu a budem to musieť jednoducho iba vydýchať.(11.11.2018)

Závěr opět zařídil, že se nemůžu rozhodnout jinak. Tohle je dokonalá série.(2.12.2017)

4,5(5.8.2019)