eps3.8_stage3.torrent (S03E09) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017, 49 min

Jak už tady psal kolega, jedná se o přípravu na finále. Chyběl tomu takový ten pocit překvapenosti, kterého si myslím, že o to víc se ho dočkáme v poslední epizodě.(6.2.2018)

Epizóda viac pre hardcore ajtíčkárov, pretože som sa v tom trochu strácal a osobne som nepobral Elliotove stláčanie kláves s tým, že sa dostal.... nechcem ale spoilerovať. Lezbická epizóda nemala taktiež grády, pretože vidíme iba to pred a iba to po... pričom sme sa všetci tešili na to počas... teda asi nie všetci, ale nechajme to tak. Tie správne grády prišli až v závere pri vykrúcaní sa agenta - kolegu v spoločnosti Dom.(11.11.2018)

Spoilery! Mám pocit, že tento díl tak nějak pouze připravoval půdu pro (jistě) dokonalé finále. No, člověk se alespoň dozvěděl pár fíglů, když by se mu zachtělo se večer najíst ze zrzavého talíře. Tyto lesbické radovánky jsem shledal těžce nepravděpodobnými. Zrzku jsem přeci jen považoval za emočně inteligentní a Darlene za krajně odpudivou. V rámci děje se toho (trošku překvapivě) příliš mnoho neudálo. Zcela chápu, že tvůrci museli lehce ubrat tempo, aby diváci samou dokonalostí při sledování neumřeli. Těším se na finále!(9.12.2017)