Unauthorized (S04E01) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2019, 1 h 1 min

 • Heisenberg_
  *****

  "Ready Freddy?" ... Co dodat.... Na klasické pásmo úvodní seriálové epizody je toto doopravdy kulervoucí nervydrásající nálož. Seriál si stále bezostyšně pohrává s diváckými idejemi a intuicemi - tudíž nikdo si prostě ani s pomocí matematických vzorců nemůže odvodit, kam se onen příběhový oblouk vyvine, a závěrečné přelomy tak dokáží maximálně strhnout. Pomrkávání na Ramiho oscarovou roli v BoRhap potěšily. A přestože stopáž čítá přesně jednu hodinu, jako kšandy napínavá dějová linie uteče tak rapidně rychle, že si až reálně domníváte, že je dokonce o polovinu kratší. Jedním slovem: neskutečné... Dojem finálního zúčtování doslova hmatatelný.... "Goodbye, friend."(12.10.2019)

 • Mathew234
  *****

  Absolútna dokonalosť, či už kamera, dialógy, strih, zvraty, alebo herecké výkony... Prvá časť finálnej sérii ma opäť raz zanechala bez dychu, a tak len netrpezlivo čakám, kedy sa budem môcť do tohto temného sveta opäť ponoriť.(14.10.2019)

 • Dexter666
  *****

  Edge of the seat!(9.10.2019)

 • Jilda15
  *****

  V této epizodě dostane Elliot malé varování od Dark Army. Dom má přátelský rozhovor s rodinnou kamarádkou.(7.10.2019)

 • 3DD!3
  *****

  Kája má možná pohřeb, ale tohle mělo přednost. Několik srdečních zastavováků, kamerové vychytávky a příběh, který diváka vodí na šňůrkách jako loutku a brutálně s ní cuká. Konec začíná na vysoké úrovni. Sbohem, příteli.(12.10.2019)