405 Method Not Allowed (S04E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2019, 49 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

Spoločne s jednou ďalšou epizódou to najlepšie, čo doteraz Mr. Robot ponúkol. A dosť možno aj v celej seriálovej quality TV tvorbe vôbec...(18.1.2020)

"it's cool dude we don't have to talk." Tohle posunulo pomyslnou filmovou nebeskou klenbu zase o kus výš. Sam Esmail a všichni, kdo měli s tímto dílem co do činění, musí být zákonitě geniální. Jak kdyby tvůrcům nestačilo, že servírují seriál, který není s ničím současným snad ani možné srovnávat. Oni si u toho stíhají ještě hrát. Nejmokřejší sen, jaký si dovede divák představit. Pokud se pohybujete v IT oblasti, tak si tento mokrý sen umocněte na druhou.(7.1.2020)

Další ukázkový příklad toho, že je Mr. Robot obdivuhodným kouskem, nebo spíš pořádným kusem mistrovského umění. Celých 48 minut je čirou originální absencí jakéhokoliv dialogu či monologu, zkrátka mluveného slova, a tudíž je kompletně mlčenlivá, přesto jsem měl všechny nervy jak na drátkách - což jest zapříčiněno pomocí nejgeniálnější heist montáže jakou jsem za delší dobu viděl a zároveň bezprostředně beroucí dech bez asertivních okolků, která se následně adrenalinově překlene v neuvěřitelně uchvacující nervydrásající honičku - přičemž každý jednotlivý záběr je tak skvostně nasnímaný, že to jednoduše musí být pravda. To vše zastřené do pokojné atmosférické nátury Vánočních svátků. Jednoduše jedna z nejlepších epizod seriálu. Bomba nejextrémnějšího kalibru. Tahle série má fakticky neskutečné grády, neskutečné!(4.11.2019)

“It's time we talked”(4.11.2019)

Oh yeah, konečně zase hardcore hackerský scény!! Plus ten konec... no Sam ví jak člověka udržet v napětí. What a brilliant bastard he is.(4.11.2019)

Škoda, že takových seriálů není víc.. Ale možná je to dobře a já si neskutečně vážím toho, že toto dokonalé dílo vzniklo. Same, děkuju. Protože to, co jsi nám zde naservíroval.. To se prostě nedá.. Nemůžeš být tak precizní.. To snad ani nejde.. Každopádně opět něco neskutečného a obrovský citový, gradující zážitek s úžasnou hudbou a tempem.. Bože!(6.1.2020)

Bohužel jsem nucen udělit čtverku z jednoho prostého důvodu. Cíl, vytvořit epizodu bez monologů a dialogů mi přišel až příliš nucený. Jinými slovy, v některých scénách by se za normálních okolností mluvilo, ale tvůrci zkrátka řekli, že to tak nebude. Jen můj názor, nesežerte mě tady.(12.11.2019)

Už chápem pomalšiu predchádzajúcu časť ktorá si pripravovala podu pre tento totálny masaker. Za mňa jednoznačne najlepšia časť čo sa týka hudby, akcie a napätia.(7.11.2019)

Společně s Twin Peaks s03e08 nejlepší seriálová epizoda ever.(8.12.2019)