poster

Avengers Grimm

 • USA

  Avengers Grimm

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2015, 90 min

Režie:

Jeremy M. Inman

Scénář:

Jeremy M. Inman

Kamera:

John DeFazio

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Ana Florit

Scénografie:

Catch Henson

Kostýmy:

Tamara Chandler
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (42)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Nejsme žádné hrdinky. Jsme mstitelky." Tak se nám Sněhurka, Locika, Popelka, Růženka a Karkulka přenesly do současnosti. Z toho mám celkem radost, protože se vymódily poměrně zajímavě a přesto při boji neřešily nějaký ten zlomený nehtík. Jenže tím pozitiva končí a to z prostého důvodu, že se to celé bere hrozně vážně. Vždyť tohle volá po parodickém zpracování tak hlasitě, že i Vlk se z toho postavil na zadní. Škoda promarněné šance, ale kdo chce vidět sebevraždu rampouchem nebo slyšet špatně promazaného Železného Johna, ten si může jít s holkama v poklidu zachraňovat svět.(24.2.2016)

 • Wacoslav1
  **

  Cha chá! Parádní pomsta Marvelu!!! Asylum se s tím prostě nemaže a cokoliv natočit pro ně nepředstavuje problém. Jasně, že tohle je další sračka z tragickými triky a jeblým dějem, ale já se škodolibě bavil a neměl jsem pocit, že by to bylo horší než ty hrdinský superblbosti co na nás chrlí kina. Takže za 2*? Proč ne.30%(24.1.2016)

 • Rominator
  *

  Proč u tohoto filmu ztrácet drahocený čas? V mém případě to byl bývalý kulturista a (ne)herec Lou Ferrigno, protože jeho Iron John (Železný John) je taková lacinější verze Hulka. Casper Van Dien nepředvedl herecky vůbec nic a má pouze zajímavé jméno Rumpelstiltskin (Rumplcimprcampr nebo Rampelník).(6.11.2016)

 • hladass
  odpad!

  Vím, že se budu opakovat, ale nic jiného napsat asi ani nejde... Proč se tyhle kusy musí brát sakra tak vážně? Přitom potenciál by tady na luxusní parodii rozhodně byl, sem tam se ve filmu dokonce objeví sebeparodické střípky, ale tohle mi prostě už nestačí... 4 princezny a Červená Karkulka stojí proti zlému Rumpelstiltskinovi a ani jedna neukáže kozy? Kde to kurva jsme? Za mě je tohle jednoduše sračka s promrhaným potenciálem...(3.7.2015)

 • kajda.l
  *

  Ta fialová byla (asi?) Popelka a Červená (karkulka) umí kopat. A ty neúspěšné modelky (čti pornoherečky) ty "pohádkové bytosti" zahrály se ctí. [1. Kladenský festiválek](20.3.2016)

 • ARI50
  odpad!

  Bohužel skládka kde už je nespočet hoven se prostě pořád plní dalšima sračkama.(22.12.2018)

 • Wewik
  **

  Nevím proč, ale hodně jsem v tom viděl Sucker Punch! Taky taková slátanina...(29.3.2015)

 • kaylin
  **

  Já jsem věděl, že tohle bude béčko, ale doufal jsem, že to bude dobré béčko, takové to zábavné, kdy se alespoň zasmějete. Bohužel to se nekonalo a nezachrání to i výborný Lou Ferrigno, který zase hraje "to svoje". Myšlenka celkem vtipná, přece jen ty moderní verze pohádek a jejich mišmaše celkem letí, ale tohle opravdu nepřináší nic zásadního, co by dokázalo strhnout.(20.3.2015)

 • corpsy
  *

  Zo štyroch naivnučkých rozprávkových princezničiek, spravil The Asylum štyri superschopnosti ovládajúce sexy tetušky, z ktorých každú si vieme predstaviť v najdivokejších erotických snoch. A nezabúdajme na prostunkú Karkulku, ktorá sa ale svojim správaním asi ťažko v živote dočká nejakého búchača, ktorý by ju po večeroch sexuálne obšťastňoval. No a táto pätica ´´avengerov´´ behá-lieta po filme s ultrasprostým dejom a zachraňuje svet ( snímok sa im ale podariť nezachránilo ). V možnom pokračovaní, by tvorcovia mohli trochu krotiť svoj kladný postoj k feminizmu a pridať k našim hrdinkám aj mužských zástupcov rozprávkovej ríše bratov Grimmovcov, aby si medzi prestávkami v boji mohli aj intímne zablbnúť.(20.5.2016)

 • Rodriguez
  ****

  Ać tyhle bláboly moc nemusím, tenhle mě od Asyla velice příjemně překvapil a potěšil. Smekám klobouk a třeba se dočkám i pokračování. 80%(31.3.2015)

 • tatanapope
  *

  Tak tohle jsem stáhla omylem a když jsem to pustila nestačila jsem se divit , akční princezny a říkám si , to snad ne , to si se mě někdo snad dělá prdel a bylo to přesně tak trapné , jak by se dalo očekávat .Sněhurka se omylem dostala do země lidí a zbytek princezen + červená karkulka jí šli zachránit . Jediné , co celkem ušlo byly ty akční scény ,ale ty princezny mi k tomu fakt vůbec nešli .(5.6.2015)

 • Trustme
  *

  Parta cosplayerek trajdá po ulicích a vydává se za princezny, které mají pocit, že jsou ty pravé k záchraně světa před zlem. Nevhodné líčení, přebytek pudru, neforemné paruky a špatná velikost podprsenek z nich dělá nepěknou podívanou. Drobná Karkulka fyzicky napadne 130ti kilového Lou Ferrigna, který podává velmi dobrý a citlivý herecký výkon. Absurdní věta, ale je tomu tak. Vítejte v cirkusu The Asylum!(23.1.2016)

 • Johnny.ARN
  *

  Asi prvá úloha, kde mi Casper nešiel na nervy a dokonca aj hral! A Lauren mala skvelý outfit. 1 z 5(12.2.2016)

 • Rihan
  *

  Primitivní slátanina, nemající hlavu ani patu.(6.2.2016)

 • VanTom
  *

  Čekal jsem pitomé Asylum céčko, dostal jsem pitomé Asylum céčko. Aspoňže mstitelská mise čtveřice pohádkových princezen a lučištnice Karkulky - přes všechnu svou lacinost a neumětelskost - neotravovala, jen nudila. Dokonce občas byla znát i určitá snaha, minimálně Casper Van Dien si záporáckou roli Rumpelstiltskina užíval (a jako jediný předváděl cosi vzdáleně připomínajícího herecký výkon). Víc záměrného humoru by taky neuškodilo.(3.10.2017)

 • Magika82
  odpad!

  Bratři Grimmové musejí v hrobech rotovat... Dneska najít opravdu dobrý film, to by člověk s lucernou v noci dříve našel suchohřib. Odpadkový koš, prosím!(24.3.2015)

 • Ryuuhei
  *

  Přidejme něco z námětu seriálu Once Upon A Time, něco na způsob zombií, dejme tomu název Avengers, který nemá s obsahem filmu vlastně vůbec nic společného a voilá, máme tu další slátaninu od The Asylum. Popravdě ale mohu říct, že to nakonec nebyla taková tragédie. Děj se za těchto okolností dal, efekty by jakž takž ušly... od Asylum jsem čekal mnohem méně. Ale pořád to je docela blbost, která se ovšem sledovat dá.(23.1.2016)

 • Wishkah
  odpad!

  Upřímně jediné co mě napadalo při sledování tohoto...no jinak se to říct nedá....filmu, sem furt přemýšlel, jak to vůbec někdo dokázal natočit, protože tvůrci museli jet v tak tvrdých drogách, že přece nemohli být schopní ani zapnout kameru....(24.1.2016)

 • char_t
  *

  Parádní úchylárna! Jeden z těch filmů, které jsou tak blbé, až jsou zábavné :-) Jestli toužíte vidět Červenou Karkulku, jak nožem masakruje mafiány až stříká krev, hádám, že nemáte jinou možnost, než tohle zkouknout :-)(24.6.2015)

 • baiskon108
  odpad!

  Tenhle film je urážka jména Avengers! Ale taky se může cítit uražená Sněhurka i Červená Karkulka s Vlkem. Nedalo se na to vůbec koukat. Jsem sice filmový a televizní maniak, ale tohle se fakt nedalo. ODPAD!!!(3.4.2015)

<< předchozí 1 2 3
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace