poster

Lovci zážitků (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV

Česko, 2015, 26 min

Hudba:

Jan P. Muchow

Střih:

Petr Turyna
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moriero
  odpad!

  Další plytká přehlídka nezajímavých vystajlovaných lidí a jejich cool jízdy za "zážitky". No, úplně mě dostali svým výletem do mého rodného zlínského kraje (kupování jablek u cesty, povinná návštěva vinného sklípku...) U nás doma takové "Pražáky" prostě milujeme, to je známý fakt! Škoda že se nenapili z Baťova kanálu. Ten lodivod by na ně určitě křikl: "Hej ogaři, co to chlemcete, šak do toho chčijou cigáni!" A oni: "My vám nerozumíme. My jsme z Prahy." Lodivod: "Aha. Tak vy jste z Prahy. Říkal jsem: pijte pomalu, voda je studená."(20.5.2015)

 • JohnnyB.
  odpad!

  Přepnul jsem zrovna když byl díl "o Ostravě ", kde jsem přes 30 let žil a nedaleko stále bydlím. Navíc mě zaujal dopravní prostředek, jakým průvodci cestují před kamerou, jelikož poznáváme Evropu ve stejném typu VW. Tyto dvě věci mě navnadily na sledování avšak výsledný dojem je tristní. Od začátku je vidět, že nejde o tipy na výletní místa, ale prezentaci těch, kteří si to mohou dovolit / dokáží zařídit. Několikrát za pořad mě napadlo cosi o Evropských dotacích. Kdoví proč...? Závěrem pár věcí na ujasněnou: 1) V Ostravě se opravdu nezdravíme Zdař bůh. 2) Ostrava se nerovná železné město VPV a život v něm. 3) V Hornickém muzeu bohužel nefáráte pod zem více než 2m. I přes poutavý výklad a snahu průvodců, jsou v okolí daleko zajímavější věci. 4) I když se o Ostravě nic nedozvíte tvůrci mají potřebu ukázat nám i něco z okolí, což "využívají" tím, že nás zavedou na opičí dráhu u Rožnova p.Radhoštěm (milí tvůrci, opravdu to není TA Radhošť), kterou tady na ostravsku považujeme za osmý div světa. 5) Celé je to završeno prostřihy s komerčními prezentacemi hotelů a penziónů s welness a fitness a steakem médium, což mě fakt nebere. Hodnocení na CSFD naprosto zasloužené. Něco mezi odpadem a *(5.5.2015)

 • Flack007
  odpad!

  Za mě to bylo obrovské zklamání. Čekala jsem nálož zážitků ze zajímavých míst ČR, se zajímavými lidmi, kteří mají, co nabídnout. Kromě pár trapných vtípků není to však vůbec nic převratného. Letem světem, trapnost, nesympatické obsazení. Právě tato skupinka jezdící v dodávce mě spíše nutí k tomu, abych nevystrčila patu z domu a koukala na přírodopisné kanály, kde uvidim mnohem víc. Při tom už jen výběr míst není tak extra, zvlášť když se jeden díl natáčí ve vašem kraji a znáte tedy jeho potenciál. Jenže mě to prostě nenadchlo a ikdyž patřím pravděpodobně do cílové skupiny tohoto pořadu, nejsem si jistá, zda by tento pořad měl být mým vzorem při dalších turistických toulkách. V tom lepším případě mrknu na internet, v tom horším zapnu jiné turistické magazíny o ČR, které jsou prostě lepším zdrojem informací, než dvacet minut tohoto pořadu s velice nesympatickými lidmi, kteří nejsou vtipní.(9.5.2015)

 • angel.CZ
  odpad!

  Nová cestománie po ČR v podaní Primy. To už vážně není co natáčet, nebo co dávat v TV, či kam cpát peníze ? Rádoby vtipní moderátoři (už tam budem - ještě né, už tam budem - ještě né) ... po pár minutách začne vlastně i dost nudit. Možná to dá někomu typ na víkendový výlet, ale toho je na internetu určitě dost. Takže se přepíná na prostřeno a a jako kulisa to postačuje... 20%(2.4.2015)

 • Jaroslaf
  ***

  Náhodou, dozvěděl jsem se tam pár zajímavosti (Richarda Wagnera, nacistického skladatele oněch brutálních klasických písní, jak se převlíkal za strašidlo si nějak ovšem neumím představit,) a padlo tam i něco o Máchovi etc. Mimoto, takovýto pořad tu snad ještě nebyl, milión cestománií po celém světě tu je, ale když vybíráte kam na výlet třeba s přítelkyní, tenhle pořad vám dle mě může dát pár užitečných rad. Jo a Tonya Graves mi připadadala jako dost nepříjemná ženská a z mužského týmu byli minimálně dva velmi trapní. Na ten "humor" bych se vykašlal uplně, přece nemusí být všude za každou cenu? Jinak sem zvědav na další díly...(2.4.2015)

 • - Za pseudonymem John Doe, který je podepsán pod režií dvou dílů seriálu, se skrývá trojice reklamních a filmových režisérů z různých koutů světa. Jejich největším společným úspěchem je zatím cena Grand Prix Cannes 2007 v sekci Direct Marketing. (Zdroj: Brainz)