That Sugar Film

Damon Gameau se vrhá vstříc experimentu, ve kterém hodlá dokumentovat účinky potravin s vysokým obsahem cukru na zdravé tělo. (geklon)

pee-jay

Potřebný (zase) dokument, který do zítra zapomenu. Somehow, this has become routine (děkuji, BHO) říkat kudy cesta určitě nevede, a ne kudy ano. Páč si to chce a musí objevit každej sám moderně a dynamicky na sobě. ()

Flekster

Zaujimavy dokument, ktory urcite odporucam pozriet si. Podla mojho nazoru je trochu skresleny tym ze hlavny ucastnik nejedol cukor vobec. Ale ja som sa vdaka tomu zamyslel nad tym ze kolko cukru zjem sam, myslim ze na tom nieco bude pravdy. Napriklad ohladom dzusov je lahke vypit liter dzusu ale keby som mal zjest kilo a pol pomarancov tak by som to asi nedal. Pre mna z toho vyplyva to ze vsetko treba s mierou a citat zlozenie. Vadila mi ta otravna postprodukcia, ale chapem ze to mozno bolo kvoli tomu aby zaujal aj mladsie rocniky. ()

Sroty15

Jeden z nejzajimavějších dokumentů co jsem viděl. Nádherná ukázka toho jak cukr ničí naše orgány. Frajer který chce ukázat světu, že cukr není vhodný pro naše těla. Otevřelo mi to oči. ()

kinoholik

tohle je živoucí důkaz, že dokument může být vtipný a zároveň poučný. škoda, že se asi ještě dlouho nedostane do osnov mateřských škol a "milé" učitelky budou naše dosud zdravě stravované děti odměňovat bonbóny a nalívat slazeným čajem, protože to tak dělaly vždycky ()