poster

Je to jen jméno (festivalový název)

 • Finsko

  Naisen nimi

 • Finsko

  Kvinnans namn

 • anglický

  Just a Name

  (festivalový název)

Krátkometrážní / Komedie

Finsko, 2015, 18 min

Režie:

Tiina Lymi

Scénář:

Melli Maikkula

Kamera:

Jan Nyman

Producenti:

John Lundsten

Střih:

Harri Ylönen

Scénografie:

Janne Siltavuori

Masky:

Kata Launonen
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KeskarM
  *****

  Fanatismus v každé podobě je věc špatná, to mi nikdo nevymluví. Zajímavá glosa o věčném vztahu a hašteření mezi muži a ženami, ohledně nekorektního humoru nemající žádné výčitky. // "Je pravda, že se ženám, které jsou spolu v jedné domácnosti, synchronizuje menstruace? To je asi hodně náročný období, myslím to PMS" // "Je pravda, že si je někdy chlapi honěj společně?" // Zpočátku inteligentní argumentace se s přibývajícím večerem i litry vypitého chlastu mění v nekonečný monolog všedefinující feministické pravdy. Nemám nic proti feministkám, jen bych si občas ráda vzala sukni a podpatky a nechala toho chlapa ať mi podrží dveře při vchodu do místnosti... jeden by skoro ječel...(2.8.2015)

 • ProNotor
  *****

  Shlédnuto na LFŠ. Parádní krátkometrážní komedie, kde se střetává konflikt feminismu ze strany lesbické kamarádky a pohledu zasnoubeného páru, co vyústí v nečekané situace. "Tak a teď jsem ztratila hlas! Ti děkuju." Proneseno po pořádném seřváku, což vyvolalo výbuch smíchu.(30.7.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace