Nová záhrada (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2015, 40 min

Účinkují:

Martin Čurda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• Gagin

Pat a Mat na druhou. Oproti například českému Jak se staví sen je tohle opravdu průser a strašná nuda.(4.4.2015)

• Fr

Výběrový pořad Jediný pořad o zahradě, který skutečně inspiruje. Praktická ukázka od A do Z místo útrpného poučování odborníka od zahradního stolečku.(3.5.2015)

Veľmi príjemná relácia. Je prekvapivé, že sa takýto druh dokázal uchytiť na televíznej slovenskej obrazovke - nekonfliktný, feel good, s trochou humoru a o záhradkách a všetkom s nimi súvisiacom. Pôvodne sa to začalo pod názvom Hurá do záhrady na RTVS, v roku 2015 to prešlo na konkurenčnú Jojku.(18.2.2018)

• Fretakata

Čo tak si prečítať zákon o nepodložených zdravotných tvrdeniach?! Dnes 7.10.2018 samorastlá odborníčka na zdravie Andy (priezvisko nepadlo) vypúšťala extra hovadiny (nič narastené na tejto lúke nám nemôže ublížiť, lebo príroda sa nemôže pomýliť + návod na liečbu žalúdočnných vredov kyttičkou ďateliny..).(7.10.2018)

Keď sympaťák Martin Čurda a jeho šikovný team spolupracovníkov dostali z nepochopiteľných dôvodov v roku 2015 padáka vo verejno-právnej RTVS, s otvorenou náručou ich prijali v konkurenčnej TV JOJ. A tak sa na obrazovkách tejto súkromnej, komerčnej televízie začal pravideľne objavovať zaujímavý, svieži magazín o záhradnej architektúre, ktorý prináša odborné a praktické rady ako by mala vyzerať pekná okrasná "Nová záhrada". ***(16.3.2018)