Reklama

Reklama

Nová zahrada

(pořad)
  • Slovensko Nová záhrada
Reality-TV
Slovensko, 2015, 40 min

Účinkují:

Martin Čurda

Obsahy(1)

Potřebujete zrenovovat užitkovou nebo okrasnou zahradu, případně kombinaci užitkové a okrasné části vaší zahrady? Pro naše zahradníky to není vůbec žádný problém! Martin Čurda, Fero Laššák a celý jejich tým už navštívili řadu slovenských domácností a diváci se na ně stále rádi obracejí s prosbami o pomoc, když si s něčím na vlastní zahradě nevědí rady. Nová zahrada je pořad, který se zaměřuje na zahradní design, ale mimo to se v něm hovoří o pěstování ovoce a zeleniny, o zásadách péče o exteriérová prostranství a zaznívají užitečné rady pro každého, kdo má kladný vztah k přírodě. Naši profesionální záhradkáři spolu se svými pomocníky už prochodili mnoho zahrad od východu až po západ Slovenska a všude poznali zajímavé lidi, které potěšili svojí prací, svými nápady a  tipy, jak zkrášlit prostředí, které je obklopuje. Nová zahrada je jako formát výborným příkladem spolupráce mezi diváky, odborníky na tvorbu zahrad a televizí. Diváci mají možnost přihlásit do této relace svoji zahradu, po vzájemné odborné konzultaci se chlapci pustí do práce a v průběhu několika dní dokážou změnit vzhled zahrady k nepoznání! (TV Spektrum)

(více)

Recenze (6)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

velice zajímavý pořad.S velmi příjemnými moderátory a oceňuji i názvy rostlin s poznámkou o jejich pěstování zobrazených i na obrazovce.Moderátoři někdy mluví dosti rychle a není čas na vstřebání informací :-)) ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Keď sympaťák Martin Čurda a jeho šikovný team spolupracovníkov dostali z nepochopiteľných dôvodov v roku 2015 padáka vo verejno-právnej RTVS, s otvorenou náručou ich prijali v konkurenčnej TV JOJ. A tak sa na obrazovkách tejto súkromnej, komerčnej televízie začal pravideľne objavovať zaujímavý, svieži magazín o záhradnej architektúre, ktorý prináša odborné a praktické rady ako by mala vyzerať pekná okrasná "Nová záhrada". *** ()

Fr

všechny recenze uživatele

Výběrový pořad Jediný pořad o zahradě, který skutečně inspiruje. Praktická ukázka od A do Z místo útrpného poučování odborníka od zahradního stolečku. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Veľmi príjemná relácia. Je prekvapivé, že sa takýto druh dokázal uchytiť na televíznej slovenskej obrazovke - nekonfliktný, feel good, s trochou humoru a o záhradkách a všetkom s nimi súvisiacom. Pôvodne sa to začalo pod názvom Hurá do záhrady na RTVS, v roku 2015 to prešlo na konkurenčnú Jojku. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama