Reklama

Reklama

Holky na výletě

Trailer 1

Obsahy(1)

Kate a Meg jsou přítelkyně od mateřské školky. Teď už jsou dospělé a sdílejí spolu byt v Seattlu. Ani jedné se moc nedaří v práci. Kate je učitelka na střední škole, se kterou není příliš spokojený ředitel, Meg se neúspěšně pokouší prodávat kosmetiku vyrobenou v Severní Koreji. Jednoho večera spolu zapíjejí stres a dobrodružně založená Meg navrhne, aby si udělaly výlet na Floridu, má nějaké uspořené míle u letecké společnosti. V letadle mezi ně posadí blonďatého mladíka, o kterého obě okamžitě začnou usilovat. Mladík jim o sobě prozradí, že se jmenuje Ryan, je hasič a na Floridu letí, aby se zúčastnil loučení se svobodu a kamarádovy svatby. Letadlo ale musí kvůli hurikánu místo ve Fort Lauerdale neplánovaně přistát v San Louis. Tam se dívky ubytují v hotelu a nadšeně zjistí, že Ryan v něm skončil taky. Pokračuje závod o to, která ho dostane dřív do postele. Druhý den se všichni tři vydají na let balónem, který ovšem skončí dost neslavně, když Meg trefí zátkou ze šampaňského pilota balonu do oka, bohužel jediného... (TV Nova)

(více)

Recenze (34)

Kaka 

všechny recenze uživatele

William H. Macy asi musel při natáčení vzpomínat na svou vlastní pubertu, protože jiné vysvětlení toho, proč se zde angažoval u kormidla zřejmě není. Film, který je dobrý si pustit pouze proto, že tam vedou konfrontaci dvě momentálně největší hotties Hollywoodu. A nebýt idiotského scénáře, tak dělají i docela obstojnou komedii. Takhle relativně rozumné a logicky se chovající postavy zůstaly jen ty mužské role. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Nechápu, že tak noblesní muž, jako je William H. Macy, dokáže natočit takovouhle sterilní srágoru. The Layover je vyloženě esencí těch nejdebilnějších klišé, které v podobně nenáročných komediích pravidelně vídáme a sbírkou těch vůbec nejtrapnějších gagů (a bohužel i těch fekálních). Sexy trailer, který dokázal na první signální zaujmout, vyloženě tělem neklame, ale je ještě celkem umírněná a film prostě v žádném směru nefunguje. Vážně by mě zajímalo, jak vypadá fanoušek tohoto filmu. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Režírující William H. Macy v zajetí vlastní režijní bezradnosti, triviálního scénáře a dvou kozatých zjevů jménem Kate Upton a Alexandra Daddario. A zbývá si jen položit otázku, co seriozního umělce jeho kvalit uchvátilo na seštupovaném příběhu dvou blbek, které si vyjely na relaxační výlet a přetahují se o přízeň maníka, kterého na něm střetly, co před nimi tají, že má před svatbou. A výsledek? Není ničím pozoruhodný, ehm, tedy je, jenže v tom horším významu slova. Je přinejmenším pozoruhodné, že film nemá pořádnou zápletku, vaří 90 minut v prázdném hrnci, kde se buď gagy rozvařily, nebo jsou blbě režijně podané. Všechny gagy zavání improvizací, prostě, jak když režisér v polovině natáčení usoudil, že scénář je definitivně příšerný, načež jej zahodil, a vymýšlel na place narychlo humorné scénky. Velmi žalostně vyznívající humory. Tak třeba toto: Dádo, půjdeš na nehorázně znečištěné toalety, Kačka tě na nich zavře, ty se obalíš toaleťákem, scéna vrcholí tvým vysoukáním se větracím okénkem. Mám popisovat i jiné humory? Netřeba. A co takhle vrznout do té zoufalosti trochu erotiky. Ano, je zde k mání scéna v plavkách, v nichž oběma mladým dámám přetékají vnady. A sex? Taky na něj dojde. Jenže Dáda si zapomněla sundat vrchní díl, ovšem pestrost milostných poloh udržela moji bdělost. Rozhodně nejlepší moment, jinak velmi špatně napsaného, zrežírovaného a zahraného filmu. Píšu "špatně zahraného"?! Tohle je přímo noční můra všech JAMU, DAMU, oblastních i maňáskových divadel. Když je Kate Upton ve filmu nejlepší herečkou, jistě si dokážete představit, jak hrál zbytek. Dáda za to vzala tak, že celou dobu vydatně přehrává. Její komické výstupy jsou památeční. Pomohly mně přežít tenhle zoufalý film. Ať mě nikdo nelakuje, že Macy nevěděl, že točí exkrement. Většinu bodů uzmulo vzorně se dmoucí poprsí hlavních hrdinek a také solidní nasnímání filmu. 4/10 ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Letadlo je kvůli nebezpečí hurikánu přesměrováno a dvě nejlepší přítelkyně spolu soupeří o stejného chlapce v ST.Louis. Nedívatelné a nepříjemné. Zapomenutelný film. ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Dve výstavne obdarené "herečky" súperia o chlapa. Komédia, ktorá má nečakane aj fekálny humor. Dostanete ultra tuctovú, ultra nenáročnú, ultra oddychovku, ktorá sa snaží odlíšiť hlavne nadupanými výstrihami. Ale treba uznať, že kamarátska/súperiaca chémia medzi Daddario a Upton sem tam funguje. A dostanete občas aj vydarenú scénu (krivý penis, smrteľný úder,...). Keby však tvorcovia smerovali celkové vyznenie humoru viac k Pařbe ve Vegas, tak sme mohli dostať v poslednej dobe tak veľmi populárnu ženskú prerábku už raz existujúceho (možno by 101. pokus vyšiel, kto vie). Takto sme dostali vyprsenú verziu komediálnej rutiny. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Toto že natočil William H. Macy? Tak to bych si ani ve snu netipnul. Jako béčková komedie to ujde. Holky v hlavních rolích jsou někdy otravné, v některých scénách docela vtipné, ale scénář je tak slaboučký, výprava tak televizní a gagy tak basic, že z toho mála vytáhnou prakticky jen trošku situačního humoru. Vypnutý mozek nutností. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Filmy o vzájomnej rivalite dvoch kamošov v snahe zaujať nejakú ženu sú už dosť obohrané, tak William H. Macy siahol po tomto námete v opačnom garde. Či úspešne? Pri pohľade na hodnotenie filmu vidíme odpoveď. V mnohých ohľadoch mi to prišlo veru dosť lacné a miestami až neuveriteľne infantilné. A pointa? Nie, tú nečakajte - žiadna totiž nebola. Len neustále predbiehanie sa dvoch povrchných žien v tom, kto sa viac vytiahne (alebo zhodí?). Neveril som, že by to mohlo byť až tak zlé a bezduché. Ale až no zopár dobrých scénok to bola riadna bieda. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

William H.Macy se musel asi zbláznit,že se dokázal upsat něčemu podobnému.Jediné co v Layover stojí za zmínku jsou obě hlavní herečky,protože jak na Kate Upton,tak hlavně na Alexandru Daddario se moc hezky kouká,nicméně v celém filmu se obě dvě chovají jako totalní krávy,takže divákovi brzo začnou lézt na nervy.Dějem se asi nemá cenu moc zaobírat protože ten si jede podle šablony a žádný vtip v něm není potřeba hledat...20% ()

drake31 

všechny recenze uživatele

Existujú dva dobre dôvody, a dva obrovské dôvody prečo si pozrieť The Layover. Jedná sa o nechutne úchylnú mužskú interpretáciu filmu, ale nemyslím si, že je nesprávna. Zbožňujem obe Alexandru a Kate, ale toto bol vskutku hrozný film, ktorý sa naozaj oplatí pozerať len pre veľkosť ich magických výstrihov. Ženské publikum neviem či si čo užije. Ak budú dámy naštvané na scenár a réžiu, a takúto plochú a filmovo gýčovitú interpretáciu žien (obzvlášť po úspechu Wonder Woman), ani sa čudovať nebudem. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Náhodou pohodová komedie o dvou kamarádkách co bojují o jednoho chlapa, který je ještě zadaný a neřekl jim to jelikož se neptaly. Je to vtipné a hlavní herečky jsou kočky navíc Daddario je pro tyhle filmy jako stvořená (neurážím). Chtěl jsem dá t i 4 , ale za ty fekální scény hvězdu odeberu i konec mohl být lepší. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

V první řadě překvapení, že v kolence režisér je u této lacině nenáročné womadie napsáno jméno William H. Macy….nějak to k sobě nepasuje. Překvapení číslo dvě, Alexandra Daddario strká, co se týká atraktivity, s přehledem do kapsy zalmarovatělou Kate Upton. Trojka, Matt Jones  by si mohl do svého portfolia připsat dvojník výtěze MasterChefa z roku 2020 Romana Staši. Number four, Matt Barr má penis do zatáčky. Pět, šest, sedm…..ale nechme překvapení překvapeními. Podle jedné šablony fungující komedie s minimem humoru, lákající především na sex-appeal hlavních hrdinek….dokoukal jsem, ale žádný floridský zázrak se nakonal. ()

John80 

všechny recenze uživatele

Dve kamošky a ich spoločný výlet na Floridu a následne zaľubenie sa oboch do jedného chlapa, Trapasy  a zábava môžu začať 3* ()

Reklama

Reklama