Thank You

všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný
USA / Jižní Korea, 2011, 11 min

Jeoffrey

Když jsem viděl kdo jsou autoři tohoto díla tak jsem se rozhodl hledat, kde bych se na tento krátký film mohl podívat až jsem nakonec přišel na to, proč ho nemůžu najít. Podle popisu je to o sněžném obrovi, kterého napadne smečka ohnivých vlků, která poté co uteče, nechá obrovi na starost jedno jejich mládě. To už jsem přeci někde viděl... Ve skutečnosti je to totiž jedna z episod seriálu Adventure Time, konkrétně 17. episoda 3. řady... Toto se potvrdilo i při podrobném prostudování profilu filmu na IMDB. Takže mé hodnocení je i v tomto případě stejné jako u celého seriálu a tedy 10/10 ovšem proto, že jsem již hodnotil celek, nebudu zde hvězdičkami hodnotit tento jeden díl, přišlo by mi to jako hodnotit něco dvakrát... Dočetl jsem se, že je "tato episoda naprosto specifická pro své poselství štědrosti a optimismu a ukazuje nám, že i ti, kteří mají být nepřátelé, spolu mohou vycházet a pomáhat si" (přeloženo z recenze na IMDB). Za sebe můžu jenom říct, že je to od autora recenze moc hezky napsané a že za sebe to klidně podepíšu. ()