Hon na žraloka

Kanada / Jihoafrická republika, 2015, 88 min

Sheldon Wilson

Mark Kilian
  • Bruce0659

Brakový scenár a lacný príbeh sa snažili (neúspešne) vykompenzovať vizuálom a hudbou. Kamera a vizuálne efekty sú znesitelné a skopírovaná Jóhannssonova hudba zo Sicaria tiež prekvapila. Nebavil som sa, ale na druhej strane som to dokázal dopozerať a zaspávať pri tom. Režisér Scheldon Wilson sa musí viac snažiť, alebo začať uberať iným smerom. Tento žáner postupne vymiera...(7.9.2017)

CITÁT - Tohle byl poslední žralok v našich vodách, tak hurá do vody............ Tento rok jsou DVD zahlcena žraloky. A tak po propadáku "Útok trojhlavého žraloka" a komediálnímu kultu "Žralokonádo 3" přichází "Shark Killer", česky pojmenovaný Hon na žraloka. CITÁT - Mě nejde jen tak zabít.............. Derek Theler je svým chováním a vzhledem velmi podobný StarLordovi, tedy Chrisu Prattovi. Někdy jsem měl dojem, že je to dokonce on. CITÁT - Chci aby si zabil žraloka.......... Už jsem říkal, že úvodní kreslené titulky jsou důvodem k tomuto příběhu? Tak tedy jsou, mají svůj počáteční příběh. CITÁT - Nesnáším moře.............. Je to zdlouhavé, honu na žraloka je tam poskrovnu, jedná se spíše o lehce nudný thriller z prostředí gangstrů. Na Žralokonádo 3 to nemá.(13.9.2015)

O žraloka tu moc nejde a děj se spíš soustředí na bruslení hlavního hrdiny mezi padouchem, ještě větším padouchem a krasavicí, ale mě to ani tolik nevadilo. Hlavní hrdina je sice poleno, jehož netalent by se mohl vystavovat, ale ta prkenná snaha baví. Navíc Erica Cerra je k sežrání a Imhotep tady zase řádí, ačkoliv už to není co za mlada. Překvapivě funguje i, byť občas křečovitý, odlehčený tón a pobaví závěrečná povinná bitka s parybou. Celkově překvapivě koukatelné céčko. 50%(21.9.2015)

• Wacoslav1

I když plakát vypadá prďácky, tak tohle bylo bohužel jenom blbý, špatný a nudný, ale nikoliv zábavný. Žraločí zetka už tu byli v několikrát obměněný formě tolikrát, že už tady doslova končí veškerá sranda. Dneska každej ulítává na Sharknadu, ale to po pravdě taky není žádnej zázrak. Pár situací tu možná lehce pobaví občas se člověk zasměje nad zoufalostí tvůrců, ale to je všechno. Žánr trash bohužel začíná být nenávratně mrtvej.15%(28.9.2015)

Film, ze kterého mám naprosto rozporuplné pocity. Byl jsem nadšen, že film z roku 2015, který ještě ani nebyl v kinech, už má premiéru u nás, na jedné z téměř hlavních televizí. Nečekal jsem naprosto nic, zhlédl jsem ho totiž v podstatě jen proto, že je to novinka. U sledování filmu se mi střídalo několik pocitů. Chvílemi jsem se bavil, chvílemi nudil, často jsem se divil, někdy zasmál, občas valil oči. Děj je totální chaos, který drží při sobě jen hlavní postavy, superman Chase a akční advokátka Jasmína. Je ovšem jasné, kam děj spěje, jen nás scénáristé mimo všemožná klišé překvapují naprosto šílenými zvraty. Možná to je právě to, co mě u filmu drželo až do konce. Zajímavé neprůměrné béčko, které osciluje od "A" okamžiků po naprostý "C" odpad...(12.9.2015)

• - Když asi v 15. minutě mluví Chase (Derek Theler) s Jasmínou (Erica Cerra), leží Chase nejdříve na sluníčku a opaluje se. V tom samém hovoru, zabraném z ale z dálky, leží Chase ve stínu. Je tedy vidět, že záběry byly pořízeny v jiné době. (rakovnik)

• - Postavy mluví ve filmu o žralokovi jako o rybě, ale ve skutečnosti se jedná o paryby. (rakovnik)