poster

Mluv, mluv, zajímáš mě

 • francouzský

  Cause toujours... tu m'intéresses!

 • slovenský

  Vrav, vrav, zaujímaš ma

Komedie

Francie, 1979, 97 min

 • dopitak
  ***

  Ani úžasný starý český dabing (Filmové studio Barrandov dabing 1981, Věra Galatíková, Pavel Trávníček a zejména fenomenální Vladimír Ráž) nedokáže zastřít, že vpravdě hořká komedie s volně přeloženým názvem Mluv, mluv, zajímáš mě nemá pořádný odpich. Je tu zoufale málo zvratů a tak poklidné tempo života "starých", jak se tito čtyřicátníci sami označují, ukolébá i diváka. Moc příjemná, sentimentální a lehký úsměv na rtech vyvolávající nuda.(8.4.2012)

 • JohnSmith
  **

  Lehká komedie o "náhodném" seznámení po telefonu. Girardotová i Marrielle jsou sice fajn,ale nijak zvlášť to mezi nimi nejiskří a to je škoda.(24.7.2015)

 • Snorlax
  ****

  Než se ti dva poprvé potkají, prakticky nic zajímavého se neděje. Není to ani příliš zajímavá studie samoty, kterou ozvláštňuje igelitový pytlík. Ale živel jménem Anička dával vždy všemu netušený náboj. A nejinak je tomu i zde. Její pubertální záchvat smíchu v divadle, telefonování z vany a komunikace s policisty jsou natolik zářivými perlami v moři šedi, že nelze hodnotit pouze průměrně.(27.11.2013)

 • anderson
  ***

  Réžia českého znenia (ÚPF Praha) = Marie Fronková, Girardotovú dabuje Věra Galatíková - NOVA pridala pôvodný kinodabing do novej kópie. (12.8.2009)(12.8.2009)

 • argenson
  ***

  Úplně pitomá a primitivní konverzačka, která by si vystačila s formátem bakalářské povídky. Jenže když vona tam hraje ta Galatíková s tou Žirárdotovou.(26.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace