HiStory

(pořad)
všechny plakáty
Slovensko, 2015, 5 min

Jeden dátum, dve historické udalosti, to je nový formát RTVS HiSTORY. Naučiť sa niečo o dejinách nikdy nebolo jednoduchšie a zábavnejšie. Programová novinka HiSTORY na Dvojke sa prostredníctvom hravých animácií sústredí na „deň týždňa", ktorý spája dve udalosti. (STV)

borec999

Formát vhodný na verejnoprávnu televíziu a v RTVS to neodflákli a s HiStory sa pekne vyhrali. Vizuálne pekne spravené, obsah: stručný, jasný, výstižný a dostatočne informatívny.  Navyše hlas Vladimíra Jedľovskému či Borisa Farkaša tomu pasuje chirugicky presne. 4* a 80% ()

H4ku11

Vynikajúce!! Pekne vizuálne spracované a počas 5 minút v rýchlosti zaujímavo vysvetlené. Tlieskam STV a autorom, toto sa im fakt podarilo. ()

odmocnina

Toto som tak dlho hľadala na csfd a konečne som našla :) . Úžasný poučný (seriál?) a navyše krátkometražný, v rýchlosti a v skvelej grafike vysvetlené udalosti, ktoré sa stali v minulosti. Chvála rtvs, že konečne vymyslela niečo pozerateľné a dá sa povedať že do každej vekovej kategórií. U mňa to má zaslúžene 5*. ()

AAVATARR

Po prvej časti musím povedať, že konečne niečo hodnotné: pre univerzálneho diváka. Vysielací čas je trochu nešťastný, ale formát ako taký je prínosný. Komentár je veľmi počúvateľný a grafika nie je úplne originálna, ale spĺňa účel krátkometrážneho dokumentu. Uvidíme akým smerom sa budú uberať ďalšie časti. zatiaľ plný počet ***** ()