One Punch Man - Season 2 (2019) (série)

Hero no kikan (S02E01)

(epizoda)
  • Japonsko ヒーローの帰還 (více)

Arkanoid

Na začiatok série to ujde, ale diváci seriálu sú zvyknutí aj na viac hjumoru, ja na viac heroizmu, a tu toho bolo málo. Kingovo psychické rozpoloženie sa dalo vyžiť viac humornejšie, viac dramatickejšie aj sa mohlo ísť hlbšieho jeho psychiky, niečo na spôsob seriálu BoJack Horseman, lebo presne toto jeho postava ponúkla, no One Punch Man pri takýchto veciach zatiaľ kĺže po povrchu, čo je na škodu. ()

Melios

Bolo to v pohode. Čakal som ,že to bude horšie. Animácia priemerná ,čo je škoda (hlavne keď sa pozerám na Genosa). Príbeh neohúri ani neurazí ,opening je fajn a som rád ,že nieje tak zlý ako u väčšiny pokračovaní slávnych anime. 70% ,zatiaľ. ()

muti

Tajomstvo Kinga je odhalené, keď roboti novej generácie poodhalili jeho weak point. Saitama ale zvádza svoje boje s monštrami a neželá si publicitu. Týmto vzniká nová dvojka - PR King & Saitama Punch. "Faceless Saitama" môže byť v každom z nás, je to len otázka kde sa nachádza nase srdce a na čom nám záleží. Saitama neprahne po slave, ale vo svojom okolí robí čo treba. Be like Saitama 😁 Na druhej strane je niekto ako King, ktorý je síce na výslní, ale len podvodom, v ktorom ani on sám nie je hlavným aktérom. 😁 Never súčasným "Hrdinom" ktorí žijú len zo značky, ale nie je v nich pravda" 👋 ()