Cujoi jacu no teikó (S02E08) (epizoda)

• Japonsko

強い奴の抵抗

• Japonsko

Tsuyoi Yatsu no Teikō

The Resistance of the Strong

Animovaný / Akční / Komedie

Japonsko, 2019, 24 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

V epizóde bola tam o význame hrdinov ako takých, no ponúknutá len v povrchnej akcii. O humor tentoraz nešlo, tvorcovia stavili na drámu a psychológiu jednej postavy, no nešlo to na výbornú.(7.6.2019)

Stále málo Saitamy. Máme zde trochu původu monster. Ale jinak zatím slabší. Málo vtipu.(8.6.2019)

• sans.sourire

Opravdu zklamání, vůbec to neudržuje moji pozornost. Nechápu, co se děje. Všechny myšlenky se vytratily. Je to prostě jen nesmyslná a nezáživná akce.(3.6.2019)

Ťarcha tohto dielu na mňa dopadá postupne. Po dlhej dobe je späť Goru a zisťuje ,že Strážny Pes je nepredvídateľná sviňa. A to je vlastne celý side-story. Zbytok dielu sa odohráva na štadióne kde prídu monštrá a bojojú s "One kick manom". Boje sú skvelé a koniec dielu končí v totálnej neznádeji výhercu súťaže spolu s totálnym prevalcovaním hrdinov a postupným rozpadom jeho osobnosti (keď to tak môžem povedať). Diel je extrémne vážny ,smutný a trochu som si aj poplakal (ale len trochu) ,čo je vážne u One Punch Mana nepravdepodobné. Jedinou nádejou už zostáva len Saitama.....to či naozaj zachránil situáciu zistím ,ale až v ďalšej epizóde. 90%(12.6.2019)