Episode 11 (S02E11) (epizoda)

Animovaný / Akční / Komedie

Japonsko, 2019, 24 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Súboje sú trochu povrchné, ale Garo sa postará o efektnú zábavu. Saitama zase v pozadí, trochu vtipný.(26.6.2019)

Epizoda sama o sobě dobrá. Pěkný souboj. Dobré vyústění předchozího dílu. No dobré, skončilo to tam kde minule jen s jinými protivníky. Ale dodělat vše v posledním dílu nemůžou stihnout.(30.6.2019)

• sans.sourire

Nesnáším tuto sérii. Nevidím tam žádný příběh či cokoliv podobné. Souboje jsou už ohrané a opravdu mě nelákají.(27.6.2019)

[#GIANT-SPOILER] Po menej podarených minulých epizodách som od novej epizódy okrem fightov nič nečakal a som celkom aj spokojný. Garo vs Genos? Za Saitama by som bol radšej ,ale Genos ma s jeho novými upgrademi prekvapil rovnako ako zvrat vo vyvrcholení minulo-epizodného boja. Čo tu robí Bang a jeho brat mi ostáva malou záhadou ,ale aj zaňho som spokojný. Už tú chýba iba Saitama. Posledný diel určite bude prekombinovaný ,pretože si neviem predstaviť ako za jednu epizódu vyriešia Gara ,Saitama ,Kinga a Asociáciu Monštier. Za mňa ,ale pekných 82%(27.6.2019)