Nagato Juki-čan no šóšicu (TV seriál)

長門有希ちゃんの消失

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu

Nagato Yuki-chan no shōshitsu

The Disappearance of Nagato Yuki-chan

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2015, 16x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

• yenn

„Nevezmeš jména Božího nadarmo.“(6.4.2015)

Čekal jsem hodně ale příliš jsem nedostal. Věděl jsem, že tohle dílko bude mezi fandy neskutečně rozporuplné a že spoustu lidí naštve, ale za sebe jsem si říkal, že jako nápad to není úplně špatné. Bohužel se ukazuje, že svět Haruhi bez všech mimozemšťanů, cestovatelů časem a jasnovidců je prostě jenom nudný... A tak to co tady máme je takový průměrný slice-of-life, který se nás snaží utáhnout na známé charaktery a nejspíš i na dávku nostalgie. Bohužel ani ty charaktery nejsou příliš to co bývali... Kyon byl bez svých neustálých vnitřních monologů a trefných poznámek jen stínem té úžasné osobnosti, kterou jsem měl možnost poznat, Yuki a její těžká stydlivost byla sice trošičku roztomilá, ale povětšinou spíše iritující a tak jsem hrdince střídavě fandil a střídavě na ní nadával. Bez Asakury bych se zase docela bez problémů obešel, no a Haruhi, Mikuru a Itsuki nedostali tolik prostoru kolik si podle mě zasloužili a neměli tak moc velkou šanci, aby alespoň oni mě nějak bavili a okouzlovali. Takže oproti mým očekáváním propadák, ale když se na to podívám jako na samostatné dílo, tak to zase úplná tragédie není, za sebe to vidím jako šedý, slabý průměr něco jako 4,5/10 a i když jsem se poznání, proč se nalily peníze sem a ne do dalších dílů originální série, nakonec nedobral, tak stejně jistá část mě si pořád naivně myslí, že každá dívka, i když je třeba jenom kreslená by měla mít právo na svou "love story" a tak tomu nakonec ty 3* nechám...(18.4.2015)

• SonGokussj

Aneb jak vzít legendu (Last Exile) a udělat z ní neuvěřitelně stupidní paskvil (Last Exile 2) natolik špatný, že se chce fandům Haruhi zvracet. -30%(15.4.2015)

Ale no... Podľa mňa to bolo alright s prekvapivo silným finišom. Potešili nespočetné odkazy na pôvodný seriál a film. Ak si zvyknete na odlišný dizajn postáv a odlišnú štýl animácie bude šecko v poriadku. Mňa to bavilo, keďže tieto postavy mám rád!(15.9.2015)

• JackStrange

Chtěli jste vidět jak někdo veme vše co bylo na dobré na Suzumiya Haruhi no shōshitsu a vyhodí to oknem? Já tedy ne!(2.7.2015)