poster

Jahari ore no seišun rabukome wa mačigatteiru. Zoku (TV seriál)

 • Japonsko

  やはり俺の青春ラブコメはまちがっている. 続

 • Japonsko

  Yahari ore no seishun Love Come wa machigatteiru. Zoku

 • USA

  My Teen Romantic Comedy: SNAFU Too!

Animovaný / Drama / Komedie / Romantický

Japonsko, 2015, 13x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • Jeoffrey
  ****

  Pravda, druhá sezóna nám oproti té první opravdu poměrně hodně zvážněla a filozofie a psychologie dostává přednost před vším tím humorem, který byl tak svěží v první řadě. Na druhou stranu se to ale dalo docela čekat, on i ten "vlk samotář" pokud je hozen do smečky a začne si v jejím rámci budovat jisté sociální vazby a tedy mu začne na ostatních záležet, na což nebyl zvyklý, se prostě začne měnit... A to je asi to hlavní o co tady běží a i když už to není tak vtipné, sledovat vývoj hlavního hrdiny a jeho souboj především sám se sebou je pro mě osobně stále docela zajímavé. Je sice pravda, že jsem to na začátku vlastně nečekal a těšil jsem se na svou "pravidelnou dávku cynismu" a že by se i dalo říct, že jsem malinko zklamán, protože takovýhle pro mě osobně zajímavý hrdina se objeví v podobných slice of life anime poměrně sporadicky, ale dát tomu jen 3* a hodit to do pomyslné škatule "průměr" si to podle mě zatím stále ještě nezaslouží... 7/10(11.6.2015)

 • Scalpelexis
  ***

  Znatelně horší pokračování povedené 1. série. Takový ten výsměch vůči okolí, nonchalantní přístup hlavních postav s řešením problémů a absence trapných námluv byly prvky, které mě v předchozí sezóně bavily a to se teď dosti změnilo. Až moc to zvážnělo. Hachiman už je se svým chováním pro mě na hraně únosnosti: Věčně se jen šklebí, kritizuje a hlavně se mnohem více trápí svým životem a okolím; už není zdaleka tak zábavný, jako když si dokázal poradit tím cool stylem, jako kdysi. A tak jsem spoléhal na Yukino, jenže ta v příběhu pro mě až nepochopitelně často absentuje a když už ne, tak rozhodně to není ta pevná a jistá postava. Mnoho filosofických plků je naprosto prázdných a už se ani tolikrát nezasmějete. Sekce kolem 5.-8. dílu je děsivě nezáživná, což zachraňuje trochu konec, kdy se konečně něco začne znova dít a nechává mě natěšeného na poslední 2 epizody. Animace nicméně doznala výrazně změny, postavičky jsou o něco pohlednější.(10.6.2015)

 • kubka4
  *****

  Přišli jste se podívat na další klasickou romantickou komedii s neoblíbeným hlavním hrdinou? Tak to jste tu vážně špatně... Ostatně to už byste měli vědět po první sérii, která sice pořád měla s komedií více společného, ale i tak... Tohle anime se vůbec nedrží stereotypů a jde si svou vlastní cestou. Cestou realistických pocitů a výrazného zaměření na filozofii a psychologii (myšlení) postav, které jsou komplexnější než několik postav z "klasických" romantických komedií dohromady. Bohužel takový přístup nepochopí zdaleka každý, mnoho ho zavrhne pro přílišnou komplikovanost, lehce depresivní náboj, pomalý vývoj apod. Což je ale ohromná škoda, protože tohle anime si rozhodně zaslouží pochvalu a pozornost...- 100 %(8.5.2017)

 • dudo24
  *****

  Citeľná zmena oproti prvej sérií. Postavy prešli vývojom – niektoré dosť veľkým – vzťahy sa posunuli napred a už to neboli iba reakcie na náhodné okolité dianie. Seriál nabral emócie a serióznu hlavnú dejovú líniu, kde sa hlavné postavy snažia vyriešiť ako budú ďalej fungovať a že čo vlastne chcú. Pribudla jedna vedľajšia postava, ktorá dostávala dosť priestoru a takisto sme hlbšie spoznali už niektoré známe z prvej série. Humoru je menej, ale stále je kvalitný. Som neskutočne spokojný, celý seriál sa hýbe vpred a ja sa neviem dočkať, ako sa to všetko vyvinie v tretej sérii, ktorá by mala vyjsť budúci rok.(30.8.2019)

 • DaweForeman
  ****

  Pokračování si drží svého ducha z předchozí série, jenže tentokrát už se více zaměřuje na ten rozpor mezi intelektuální a emociální stránkou, kdy obě stránky není lehké zachovat najednou. Začíná zde právě vynikat ona romantická stránka, která v předchozí části nebyla moc obsáhnutá a s tím spojené komplikace, kdy všichni pociťují tu velmi těžkou atmosféru ve vzduchu, ale bojí se jí rozseknout. Je zde určitý vývoj, kdy hlavní hrdina (a ne jen on) začíná trochu poochřadávat a už má těžké si udržet svůj předchozí odstup. Co se týče vtipné stránky věci, tak cynismus už tu není v tak velké míře, ale sem tam se člověk zasměje nad vtipnýma situacema, kdy především mě bavila postava Irohy. Každopádně doufám, že bude ještě natočeno pokračování, které je svým způsobem nakousnuto v posledním díle. Co se týče animace, tak je vidět, že se o hodně zlepšila a hudba už je celkem přítomná, hezky podtrhující danou atmosféru.(27.6.2015)

 • Bassko
  **

  Nuž, nebolo to vyslovene zlé, hlavný hrdina bol pomerne zaujímavý, ale celé to kazili tie prázdne pseudofilozofické reči, ktoré nemali ani veľký význam a tým anime pôsobilo neuveriteľne zdĺhavo. Kým pri tých skvelých, vám 20 minút zbehne tak, že vám to pripadá ako 5, tu bol problém opačný : 20 minút človeku pripadá ako hodina a pol. Škoda, nebyť tých prázdnych kecov, bolo by to omnoho lepšie ( a ešte otravných postáv, najmä rodinných príslušníkov tej čiernovlasej hlavnej hrdinky, ktorej meno som zabudol).(7.5.2017)