poster

Grisaia no meikjú: Caprice no maju 0 (TV film)

 • Japonsko

  グリザイアの迷宮 カプリスの繭 0

 • Japonsko

  Grisaia no Meikyuu: Caprice no Mayu 0

 • Japonsko

  Grisaia no meikyū

 • USA

  The Labyrinth of Grisaia

Animovaný / Drama / Psychologický

Japonsko, 2015, 48 min

Režie:

Motoki Tanaka

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

 • Jeoffrey
  ****

  Tak ten chlapec to opravdu neměl lehké... Místy je to opravdu slušně zvrácené (hlavně když má Yuuji paruku), občas docela drsné (jo, tatík alkoholik je prostě zlo...) a jindy zase hoooodně zajímavé ("Sestra mě naučila spoustu věcí"). Zkrátka tohle se docela slušně povedlo...(17.4.2015)

 • janovrom
  *****

  Je fajn tu být první a mít tu čest prvního komentáře. Tedy: Jedná se o jednodílný speciál k anime Grisaia no Kajitsu, který vypráví o minulosti Yuujiho Kazami. Události jsou vyprávěny samotným Yuujim, který odpovídá na otázky kvůli možnému povýšeni. Do děje je zahrnut život a smrt jeho sestry, vražda otce a sebevražda matky, záchrana jeho budoucí ředitelky a výcvik v táboře pro teroristy. Co se hodnocení týče, není tomu příliš co vytknout. Příběh je slušný, hudba dobře doplňuje a na animaci s grafickým zpracováním je radost se dívat. Jedinou vadou pro mne je kratkost. EDIT: Když už se na to koukám asi potřetí, tak se mi to líbí víc a víc. Opravdu jsem si oblíbil ten začátek. Konkrétně jak Agnes seřve Yuujiho a zvuk, který Chizuru vydá při střelbě. V originále něco jako HIHU. Asi jen pětkrát jsem si to přehrál a chlámal se jak divý.(17.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace