Pomaly ďalej zájdeš!

(pořad)

Verejnoprávna služba s Andrejom Bičanom. Doba, v ktorej žijeme, je častokrát neprehľadná, nezrozumiteľná, plná závažných ekonomických, sociálnych a kultúrnych zmien, no predovšetkým sa vyznačuje vysokým životným tempom, ktoré nás núti žiť rýchlejšie.
RTVS sa v tejto súvislosti rozhodla bojovať proti vysokému tempu modernej doby a v novom verejnoprávnom formáte Pomaly ďalej zájdeš chce všetkým divákom poskytnúť potrebný oddych a priestor na relaxáciu.
Voľba moderátorskej osobnosti padla na ostrieľanú a populárnu tvár RTVS Andreja Bičana. Andrej v štúdiu v Mlynskej doline privíta viacero vzácnych hostí, ktorí sa rozhodli pripojiť k prospešnej iniciatíve RTVS. Pomaly ďalej zájdeš vysielame exkluzívne naživo z Mlynskej doliny, všetkých divákov pozývame k obrazovkám Jednotky už v stredu 1. 4. 2015 presne o polnoci. (STV)

Marze

Tento maraton je k  dívání v archivu Slovenské televize. Musím přiznat, že při sledování závodů šneků jsem se slovenským humorem bavil. Sportovní moderátoři jsou velmi pohotoví a bystří. Jména závodníků mě vyloudila úsměv- Ultrazvuk, Šinkanzen, Rychle a zběsile, Foton, No limit, Galactic traveler, Němec Vichr, který neuměl slovensky. Dva šneci lezli na sebe a navázali krásný romantický vztah, jeden byl mladší a měl závodit spíše na juniorském mistrovství Slovenska. Vichr měl hodně těžký život. Vyrůstal jen s matkou vichřicí. ()