Alicia najde útočiště v domově záhadného cizince. Se zhoršujícími se horečkami a Arnem, který ji pronásleduje na každém rohu, se musí Alicia postavit svým selháním z minulosti a rozhodnout se, jak si poradí se svou budoucností. (Prime Video)

kenkaku odpad!

To si děláte prdel? Místo slibované války psycho-halucinogenní užvaněná kravina bez JAKÉKOLIV návaznosti na předchozí epizodu? Idiocie chování postav je nebetyčná! Sejme Stopaře kytarou a nechá u něj ležet pušku. A proč? Protože scénář pro něj měl “vymyšlené” že zemře v debilním zvratu (a s puškou v ruce by to nefungovalo). ()

draxxi

Tak jsem se tesil na horor, na valku, pomstu a boj...a misto toho? Filosoficka povidka o skrytych hlasech v nasich hlavach... Dekuji, pro tentokrat stacilo.... Vratte nam svet WD ()

Krychlicka1

Nevím proč otevřeli druhou čast zrovna takovouto zbytečnou epizodou, ale budiš alespoň se děj točil okolo Alicie, a to je asi poslední postava kterou mám fakt rád, možná ještě Dwight teda + nová postava, a na člověka působila dost sympaticky. Bohužel konec nás jenom utvrdil ve zbytečnosti celé epizody. ()