Do štvrti, v ktorej sa rodina skrýva, prichádza armáda a vytvára tu ochrannú zónu izolovanú od nakazených. Odchod zo zóny je zakázaný, ale rodina vojakom príliš nedôveruje. Lekári patriaci k vojakom vyšetrujú každého človeka. Po prehliadke prekvapivo odvádzajú Nicka a holičovu ženu Griseldu. Madison však neverí tomu, že vojaci sú pripravení jej synovi pomôcť, a plánuje ho za každú cenu dostať späť. (Marceloo)

Wiikii

Až ten konec, kde Travis viděl jak vystříleli dům odkud viděl Chris záblesky mě navnadili se podívat na další díl a zjistit kudy se bude celý příběh dále odvíjet, ale do té doby mě to moc nebralo.... ()

Rodriguez

Z nebezpečné zóny se naše rodinka přesunula zpět ku domovu. Vojáci udělali ploty a uzavřeli celou oblast proti mrtvákům. Všude v okolí není vidět živé duše, až se jednoho dne objeví na svahu v protějším domě světlo. Vojáci s klidem ujišťují, že přeživší nejsou žádní a že celou oblast prohledali. Ale je pravda skutečně taková jak říkají?! 50% ()

Najt

Tenhle díl byl sice slabší, ale drsnější. Příběh se totiž posouvá o 9 dní v před. Z předměstí, kde se nachází naše skupina se stala karanténa, z města lidi utekli, nebo byli odvezeni, někteří zabiti a prázdné ulice vystřídala mrtvá těla. Svět, jak jsme ho znali dříve se začíná měnit. ()