poster

Živí mrtví: Počátek konce - Série 2 (série)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2016, 13 h 56 min (Minutáž: 43–60 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Helo
  ****

  Docela nuda s občasnýma skokama nahoru. Postupně to ale gradovalo až do dost super hutnýho finále (i tak si s tím klasický TWD pořád vytírá zadnici, hlavně když tohle finále přemazali nehorázně krutým startem sedmý série). Jen to chování některých postav zase... i v tom finále třeba - Hectorovo myšlení bylo dost divný.(26.10.2016)

 • VanTom
  ***

  Žádná z postav mne dosud nezačala zajímat - taky příležitostně jednají pěkně stupidně, což omlouvají mateřskou-otcovskou-jakoukoliv jinou láskou; nebo prostě demonstrativně ukazují, jak je krutý svět bez pravidel mění. Jenže nemrtví tu představují nebezpečí jen tehdy, když se to scénáristům hodí (to se pak zčistajasna zpoza rohu vyrojí a někoho bezvýznamného zakousnou), ono totiž stačí se trochu opatlat jejich krví a hned se můžete v klídku producírovat mezi nimi!(24.3.2017)

 • vyfuk
  ****

  Kdybych měl celkově nějak zhodnotit druhou sérii, tak asi v celku pozitivně. První půlka, ale dle mého stála za nic a vlastně se tam nic extra nedělo. Druhá půlka už nabrala nějaký obrátky a je docela sranda, že si všichni stěžovali jak je vlastně celej seriál na hovno. A co je lepší? Normální Walking Dead? Tak to určitě. Já vím, že každej máme vlastní názor jo, ale ten kdo mi řekne, že poslední dvě série Walking Dead byly lepší než alespoň tato jedna, tak to asi nemá v hlavě v pořádku. V původním Walking Dead se v podstatě nic neděje a postavy se tam chovají jako po lobotomii a postrádají schopnost komunikace. Je to smutné, ale druhá série Fear the Walking Dead byla lepší než poslední dvě série jeho staršího bratříčka.(22.10.2016)

 • dO_od
  ***

  // To vodní prostředí hrozně táhne, o tom prostě žádná. Ale... ale schválně, jak dlouho něco takového může vydržet a schválně, jak moc nás (mě, vás i je) bude bavit řešit ty stejné problémy, které už jsme předtím přece jenom někde viděli. Můj osobní tip je, že příliš dlouho ne. Ale hrozně rád bych se mýlil, protože tenhle cast je zatraceně libovej a tu vynikající režii z prvních několika epizod první řady mám stále živě v paměti. Tak - prosím. 6/10(17.4.2016)

 • Remivsremi
  **

  Season 2 první polovina – tyhle zombíci by se měli co nejdříve rozložit a skončit v seriálovém zapomnění První řada byla veskrze průměrná a zanechala ve mě velmi hořkou pachuť zbytečného spinoffu. Proto jsem k nových epizodám přistupoval velmi opatrně a sakra lituji, že jsem seriálu dával svůj další čas, který si rozhodně nezaslouží. Nepatrnou jiskřičku naděje ve mně vykřesaly první minuty nové sezóny, ale byly nemilosrdně spláchnuty v okamžiky, kdy se děj vydal na širé moře a začala tak další zbytečná odysea plná nezajímavých postav, plytkého příběhu a nepřesvědčivého podání hereckými představiteli. Nic se na to nezměnilo ani po přenesení událostí na souš, kdy se snad ještě ve větší míře dala aplikovat má předchozí výtka. Zkrátka tento seriál neštymuje a snaží se hrát na něco, co rozhodně není. Stále mou pozornost získal pouze Nick, který umí diváka nějak zaujmout, zbytek je ale prostě zoufalost a nedokážu pochopit tu vysokou sledovanost těchto zombíků. FTWD tak bude dále pokračovat bez mé účasti, s jedinou naději kterou v sobě nesu, a to aby vymřelo kompletní osazenstvo a došlo tak k jakémusi restartu. Pak by seriál opět získal mou zvědavost. Season 2A – 40%(17.8.2016)