Monstrum (S02E01) (epizoda)

 • USA

  Monster

Horor / Drama / Thriller

USA, 2016, 1 h

Režie:

Adam Davidson

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)
(další profese)
 • Pilda17
  ***

  Začátek druhé řady dobrý, snad nezůstane jen u jachty. Uvidíme, co nám tvůrci přinesou dále.(17.4.2016)

 • ledzepfan

  Sakra... Zatím to zase jednou vypadá, že od konce minulé série se vyměnil komplet celý natáčecí štáb.. Jinak si fakt neumím vysvětlit jak se fakticky z dílu na díl může vynořit tolik zbytečných nelogičností a (v rámci subžánru) šablonovitostí.. Snad se to zase posune do svěžesti první série...(21.4.2016)

 • Frajer42
  ***

  Překvapivě celkem solidní start série. Zřejmě lepší díl, než všechny z předchozí série dohromady. Nápad s jachtičkou byl pěkný. Stejně tak byla pěkná i samotná jachtička. Hned bych se v takové projel. Celkem mi nevadily ani postavičky, které jsem v minulé sérii nemohl takřka vystát. Já si na ně snad zvyknu. Uvidíme, jakpak se budou vyvíjet další díly.(11.4.2016)

 • Rodriguez
  ****

  Skupina se dostala do slibovaného přepychu, ale dlouho si ho neužijí. Musí se dostat na loď, protože začalo bombardovací vyhlazování velkých měst. Nemrtvými se to všude jen hemží a tak jedinou záchranou je širá voda. Ale je opravdu tak bezpečná jak se zprvu zdálo? 70%(27.4.2016)

 • Mr.Ward
  ***

  Celkem zklamání. První série mě dostala svým tajemným nádechem a hlavně tou bezradností, protože to co se blížilo, nešlo zastavit a já věděl jak to dopadne. Ta bezradnost byla super a to více jsem litoval postavy a soucítil s nimi. Čekal jsem, že hned šupnu plných 5* ( stejně jako celé první sérii a většině sérií TWD), ovšem tohle byla čistá nuda a průměr v tom nejhorším provedení. Jachta je opravdu pěkná, ale to je tak všechno... Doufám, že s ní tvůrci nemíří do zátoky nudy, v tomhle světe plném skvělých možností jak přežívat a nepřežívat - prosím ne.(14.4.2016)